Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pulp Fiction (1994)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Z okazji 20th rocznicy filmu, na rynek wchodzi wydanie DELUXE.
[Obrazek: pulp-fiction-20th-anniversary-edition-blu-ray-news.jpg]
Nie pozostało nic innego jak 'klepnąć' i tę pozycję i szykować się na kolejne ubogie święta.
Cholera to już 20 lat. Poczułem się staro. Szkoda że poskąpili digipacka. Ciekawe czy ta zbiorcza walizeczka to tylko tekturowa atrapa czy może coś więcej.
Warto wspomnieć, że to wydanie jest teraz na zavvi za 26 funtów.

Pulp Fiction – The 20th Anniversary Deluxe Box

Jak ktoś się boi o przesyłkę to na amazon.co.uk za 30 funtów. Smile
KLIK
Zarówno SinCity jak i Pulp Fiction wziąłem z amazona. Wyjdzie rzeczywiście z 10 Ł drożej, ale będę spał spokojnie.
Co do wydania, to zakładam, że będzie to tylko nadruk imitujący walizkę... ale niech będzie jakości kolekcjonerek US tudzież Od Zmierzchu Do Świtu i więcej nie potrzebuję.
Wydaje mi się, że to będzie właśnie opakowanie takie jak w Od zmierzchu do świtu. Mi odpowiada.
Mnie interesuje tylko następujący scenariusz:
podczas gdy aktualnie polski nakład jest wyczerpany i chodzi po 150zl lub więcej - jak będzie wyglądała reedycja i kiedy to nastąpi. Same pytajniki.
Kilka słów na temat nowego jubileuszowego wydania Pulp Fiction. Tak jak można było przypuszczać walizka to kopia wydania Od zmierzchu do świtu. Niestety, nie poprawili największej wady tych wydań. Pudełko nadal samo się otwiera, gdy stoi i trzeba kombinować z jego ustawieniem na półce. Po raz kolejny dostaniemy też tekturową nakładkę ze specyfikacją, która jest przyklejona do pudełka w czterech miejscach i przy odrywaniu mogą zostać ślady na walizce. W środku znajdziemy to, co było już pokazane na zdjęciach poglądowych. Nie uświadczymy tutaj albumu, książki, plakatu, krótko mówiąc szału nie ma. Zabrakło mi też jakiegoś gadżetu, który można, by postawić na półce tak jak kieliszki z kolekcjonerki Od zmierzchu do świtu. Jak widać wydania z Anglii nadal są daleko za tymi z USA i nie zanosi się na poprawę. Mam teraz duże opory co do kupna wydania Sin City, bo spokojnie można to wydać lepiej .

Zdjęcia:
[Obrazek: PC090171.jpg]

[Obrazek: PC090172.jpg]

[Obrazek: PC090173.jpg]

[Obrazek: PC090179.jpg]

[Obrazek: PC090185.jpg]
ROTFL - to już mogli faktycznie dać coś na kształt walizki, a nie jedynie obrysować ją na kartonie
Ok... wydanie mi średnio leży, ale chciałbym taki brelok. Wie ktoś gdzie mogę dorwać go poza tym wydaniem?
Brelok jest mega!! "Zed's dead baby, Zed's dead" Big Grin
Stron: 1 2 3 4