Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jak trafiliście na Filmożerców?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Google > poral.eu > porównywarka i forum filmożercy
(24-04-2016, 14:08)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Oczywiście z Kolekcjonera. Jednak dotarcie tam nie było już tak łatwe :-D.

Rozwiniesz temat? Smile
Szukałem forum o filmach Smile Google -> Forum Filmowe, voila! Wink
(14-05-2016, 09:58)w_skapski napisał(a): [ -> ]Szukałem forum o filmach Smile Google -> Forum Filmowe, voila! Wink

Bardzo podobnie, tylko z tą różnica, że patrzyłem po różnych forach i to forum mi się najbardziej spodobało Big Grin
Tak btw. macie podobny silnik do pewnego innego serwisu traktującego o promocjach growych ;P
wszystko pięknie, tylko to nie jest forum o filmach Smile
Znalazłem w Google, szukałem jakiegoś forum filmowego a to na filmwebie mi kompletnie nie odpowiada, byłem tez na forum film.org.pl i tam też sie nie mogłem wpasować, mam nadzieje, że tutaj bedzie lepiej Smile
Kwestia tego, czy szukałeś forum o filmach, czy forum o wydaniach filmów.
Jeśli to pierwsze, to średni wybór, jeśli drugie - lepszego nie ma.
A z ciekawości. Co jest najlepszym wyborem w temacie "Forum o filmach"?
Forum na którym był, ale nie mógł się wpasować.

Tutaj "forum o filmach" to póki co tylko dodatek, średnio rozwinięty, praktycznie bez ciekawych dyskusji, może wraz z planowaną przebudową strony się to zmieni, ale na chwilę obecną tak to widzę.
Ale ja poważnie pytam. Chętnie poszerzę swojego Tapatalka o takie forum. Jak nie możesz na forum, to na priv.
Stron: 1 2 3 4 5 6