Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Grupowe zakupy [Warszawa]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Sokal uprzedzam, że ja tych filmów jeszcze nie zamawiałem i jeżeli z jakiś powodów cena na amazon pójdzie w górę to możesz zostać z niczym więc swoją sprzedaż też jakoś zabezpiecz.
Nie ma chętnych, więc ciężko zabezpieczać [WHITE SMILING FACE]
Ja bym chętnie ta Zjawę w steelbooku wziął ale niestety jestem z Białegostoku i musialbys na pocztę niestety się pofatygowac :-)
Jeżeli nie znajdą się chętni w Warszawie a na razie jest z tym słabo to taki wariant możemy spróbować przećwiczyć po świętach o ile jeszcze cena będzie aktualna. Wtedy musisz też brać pod uwagę dodatkowe koszty związane z wysyłką krajową.
UWAGA: Oferta na steelbook "Zjawa" nieaktualna.
Skorzystałem z promocji na kartę Mastercard opisanej na stronie głównej filmożerców.
Polecam, cena z kosztami wysyłki to 12,44 EUR co w przeliczeniu na PLN dało 55,50 PLN Smile
Szkoda ze zamowiles juz , bo ja mam, kartę Visa :-) . Na pewno w tym wydaniu jest polski lektor i napisy bo jakoś nie widać tego na stronie ?
Yup, jest tam polska wersja językowa (też sobie zresztą zamówiłem tego steela):

Sprachen - Deutsch DTS 5.1, Englisch DTS-HD MA 7.1, Polnisch DD 5.1, Ungarisch DD 5.1
Untertitel - Deutsch, Englisch, Ungarisch, Polnisch, Griechisch

Źródło: http://www.bluray-disc.de/blu-ray-filme/the-revenant-der-rueckkehrer-limited-steelbook-edition-blu-ray-und-uv-copy-blu-ray-disc
Spoko.Jakby ktoś zamawiał z promocja MasterCard to proszę i dla mnie :-) dodatkowo na flaszeczke przeleje ze swojej karty Visa :-)
Robsonm1987 promocja na Mastercard trwa do 31 stycznia 2017, więc spokojnie zdążysz otworzyć konto w Kantorze Walutowym Alior Bank. Prowadzenie konta to 0 PLN, a w ramach niego możesz otrzymać kartę Mastercard w EUR, która również jest darmowa pod warunkiem wykonania przynajmniej jednej płatności w przeciągu 6 miesięcy od wyrobienia, a ten cel osiągniesz zamawiając film na Amazon Smile
Z tego co widzę to akcja już zakończona.
Stron: 1 2 3 4 5