Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Grupowe zakupy [Warszawa]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
(23-01-2017, 11:31)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]A z poza Wawy tez wchodzi w gre? Kiedy będziesz zamawiał ?
Sprawdziłeś chociaż, że stamtąd wysyłka do Polski to 25 zł? Co tu chcesz dzielić na pół?
1. Promocja w Empik 3 za 2 na filmy ważna do 23:59 dnia 09.07.2017

Jestem zainteresowany zakupem tylko jednego filmu na BD "Jestem mordercą" w reż. Macieja Pieprzycy. Poszukuję chętnych na dwa pozostałe miejsca na filmy w cenie zbliżonej do 45 PLN. Przy skorzystaniu z promocji wyjdzie cena zbliżona do 30 PLN za film.
>>TUTAJ<< wyszukiwarka ustawiona na filmy w zakresie cen 44-46 PLN.

2. Promocja w Empik 3 za 2 CD ważna do 23:59 dnia 09.07.2017
Jestem zainteresowany zakupem tylko jednego CD, soundtracku do "Zwierzęta nocy" Abla Korzeniowskiego. Poszukuję chętnych na dwa pozostałe miejsca w cenie zbliżonej do 40 PLN. Przy skorzystaniu z promocji wyjdzie cena zbliżona do 27 PLN za CD.
Promocja w Empik 3 za 2 ważna do 23:59 dnia 08.04.2018.

Jestem zainteresowany zakupem 2 filmów na UHD w cenie 149 PLN. Poszukuję chętnego na jeden film w tej samej cenie tak aby po promocji cena za film wyniosła 100 PLN.
Jeżeli ktoś bardzo będzie chciał 2 filmy mogę z jednego ze swoich zrezygnować. Kontakt tylko do końca piątku. Przez weekend będę ciężko osiągalny.
Promocja na włoskim amazonie 3 filmy za 50% (lista tytułów).

Poszukuję chętnych na dwie pozycje. Sam jestem zainteresowany kolekcją Nolana która, w tej promocji w przeliczeniu na PLN wychodzi około 312 PLN.
Jeżeli chętni również będą zainteresowani kolekcją Nolana to będę wymagał wcześniejszej wpłaty (może być w PLN lub EUR na konto w Kantorze Walutowym Alior Banku).
Promocja w Empik 3 filmy za 2 ważna do godziny 23:59 dnia 28.10.2018 r.

Jestem zainteresowany zakupem "Forrest Gump" na Ultra HD cena: 149,99 PLN (chyba że, ktoś zna inne źródło gdzie można taniej ten film kupić z wersją PL)
Poszukuję chętnych na dwie pozostałe pozycje najlepiej w takiej samej cenie, tak aby cena finalna za film wynosiła 100 PLN.
Szukam chętnego do pary na poniższe wydanie. Korzystając z promocji 'drugi za 50%' (trwa do 12.10) w sklepie smyk wychodzi po 150 PLN.

[Obrazek: thumb-lg-137696-mad-max-kolekcja-wysokooktanowa.jpg]
Ktoś chętny na Westworld sezon 2 za 170 zł? Promocja w smyku.
Zamawia ktoś coś z USA? Bo mam chrapkę na parę rzeczy, ale jak je dodałem do koszyka i dosrało koszty wysyłki oraz celne to mi się odechciało - jest to po prostu nieopłacalne. Więc w kupie siła (albo w wujku, który akurat przyjeżdża na wakacje Wink )
A co te grupowe zakupy miałyby zmienić? Nie wiem, w jakim sklepie chcesz kupić, ale na Amazonie, kiedy dokładasz kolejne filmy do koszyka, to koszty wysyłki są coraz większe. Więc najwyżej kilka (dosłownie) dolarów możesz zaoszczędzić.
(23-05-2022, 12:33)Mefisto napisał(a): [ -> ]Zamawia ktoś coś z USA? Bo mam chrapkę na parę rzeczy, ale jak je dodałem do koszyka i dosrało koszty wysyłki oraz celne to mi się odechciało - jest to po prostu nieopłacalne. Więc w kupie siła (albo w wujku, który akurat przyjeżdża na wakacje Wink )

Ja bym coś zamówił z deepdiscount albo wowhd//importcds.
Nie jestem ze stolicy, ale mieszkam w odległości ok 100 km.
Stron: 1 2 3 4 5