Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Grupowe zakupy [Warszawa]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
O to juz sobie kupilem :-)
meaner która akcja? Mastercard? Na stronie z tą promocją jest informacja:
Cytat:Der Aktionsgutschein wird ab dem 13.12.2016 im Kundenkonto hinterlegt und er wird bis zum 31.01.2017 automatisch beim nächsten Einkauf unter http://www.amazon.de an der Kasse abgezogen. Anschließend verfällt der Aktionsgutschein.
Te widełki czasowe dotyczą tylko ważności samego kuponu. O samym rozdawaniu jest już napisane "Vielen dank für die rege Teilnahme - diese aktion ist beendet." - czyli w wolnym tłumaczeniu "Dziękujemy za udział, akcja już zakończona." Pewnie jest to efekt większego zainteresowania niż początkowo zakładali.
Faktycznie. Przetłumaczyłem sobie tylko pierwszą część tego tekstu czyli "Dziękujemy za udział" i stwierdziłem, że to indywidualny komunikat dla osób, które już skorzystały z promocji.
(13-12-2016, 21:36)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Spoko.Jakby ktoś zamawiał z promocja MasterCard to proszę i dla mnie :-) dodatkowo na flaszeczke przeleje ze swojej karty Visa :-)
To kup bez promocji. Wyjdzie taniej, niż z flaszką. Chyba że ta flaszka to piwo za 5 zł?
No mialbyc przynajmniej Bols 0,5 ale rzeczywiście chyba kupie sam. wychodzi prawie 19 euro to i tak dobra cena.
No i kupiony.Po weekendzie zawita do domu.Oby nie było lipy ze nie ma pl :-).
Bedzie Pan zadowolony [WINKING FACE]
Może ktoś z warszawiaków chętny na wspólne zakupy na DVDpremiery.cz ?

Upatrzyłem tam sobie jedną pozycję i z chęcią obniżę koszty przesyłki.
Link do steelbooków z wersją PL: https://www.dvd-premiery.cz/produkty/?f%5Bb_f%5D=steelbook&f%5Bb_s%5D=1&f%5Bt_t%5D%5B0%5D=25
A z poza Wawy tez wchodzi w gre? Kiedy będziesz zamawiał ?
Wstępnie nie bardzo, ponieważ dochodzi problem z przepakowaniem i wycieczką na pocztę.
Dodatkowo musisz wtedy doliczyć sobie koszty przesyłki krajowej więc nie wiem czy nie wyjdzie Ci taniej samemu zamówić u nich.
W każdym razie jak już będę znał szczegóły to jeszcze potwierdzę co i jak.
Stron: 1 2 3 4 5