W temacie, w którym prowadzona była dyskusja niestety nie mogę już utworzyć ankiety dlatego powstał ten.
Po ostatnich rozmowach i komentarzach w filmoskopie zmieniam swoje nastawienie i jestem za tym aby zawsze wybierać zdjęcie na wprost.
Plusy:
- prezentacja grafiki
- brak rozkmin czy dane wydanie jest już wystarczająco grube aby dawać fotkę z grzbietem
- wygląd miniaturki
Po ostatnich rozmowach i komentarzach w filmoskopie zmieniam swoje nastawienie i jestem za tym aby zawsze wybierać zdjęcie na wprost.
Plusy:
- prezentacja grafiki
- brak rozkmin czy dane wydanie jest już wystarczająco grube aby dawać fotkę z grzbietem

- wygląd miniaturki

![[Obrazek: 3kSa7cX.png]](https://i.imgur.com/3kSa7cX.png)
![[Obrazek: r5gbshT.png]](https://i.imgur.com/r5gbshT.png)
![[Obrazek: QBB4GNY.png]](https://i.imgur.com/QBB4GNY.png)
![[Obrazek: ZMPDnvq.png]](https://i.imgur.com/ZMPDnvq.png)
![[Obrazek: MjtgqFO.png]](https://i.imgur.com/MjtgqFO.png)
) a chaosem