Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Amazon.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(15-10-2021, 10:42)MiMiK napisał(a): [ -> ]klienci kupujący na Amazonie nie ponosili kosztów wysyłki a znów Amazon tych kosztów sprzedającemu nie zwrócił i że czeka na odpowiedź co z tym fantem zrobi Amazon tj czy zrekompensuje tą wysyłkę sprzedającemu.
No i słabo, bo mimo iż otrzymałem maila że przesyłka w drodze (ucieszyłem się, że poniżej 2h ogarnęli) a teraz dostałem maila, że zamówienie anulowane. Choć na amazon.pl wciąż wisi w statusie wysłane. Tak więc wychodzi, że przynajmniej część z nas może się tego filmu nie doczekać :]
(15-10-2021, 13:45)fire_caves napisał(a): [ -> ]
(15-10-2021, 13:05)MiMiK napisał(a): [ -> ]tanio
Dostawa 27,51.

(15-10-2021, 13:05)MiMiK napisał(a): [ -> ]o nie Diocletian dostał informacje ze sklepu
Forum psuje czasem cytaty. Poprawię.
Ok post w kosz by nie robić zamieszania, nie zauważyłem dostawy przy podsumowaniu Wink
No i proszę. Pierwszy mój zawód naszym Amazonem. Zakupiłem:
https://www.amazon.pl/gp/product/B015Z1IF1Y/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Prawda, cena jest śmieszna, ale nie ma słowa o tym, by był to film używany albo choćby i rozpakowany. Tymczasem dotarł do mnie (z UK notabene) po tygodniu, zapakowany wewnątrz standardowej szarej koperty kartonowej, w foliowy, gruby worek. Samo pudełko, oczywiście odpakowane... posypane jakimś cukrem albo solą? Może to jakiś środek dezynfekujący? Takie małe drobinki, wielkości drobno rafinowanego cukru. Część dostała się pod okładkę, odciskając kropki na okładce i folii amaray'a. Pudełko poszło do kosza. Słabo.
Próbuję sobie wyobrazić Twój opis, ale jakoś słabo mi to wychodzi, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy odważyłbym się coś takiego wziąć do ręki.
Tak się fajnie jednak złożyło, że zamówiłem ten sam film z amazon.pl i jutro ma do mnie dotrzeć (DHL, też z UK), więc kto wie co mnie czeka... Wink

PS. Rozumiem, że przetestowałeś już polski support ?
(04-11-2021, 15:16)misfit napisał(a): [ -> ]Rozumiem, że przetestowałeś już polski support ?
Za dwie dychy klawiatury do ręki nie biorę, nie mam czasu. Przełożyłem do innego pudełka (to jest amaray-grubas) i to mi wystarczy. A Tobie życzę więcej szczęścia niż ja mam Wink
Pytanko - czy jeśli biorę z Amazon.pl ewidentnie brytyjskie wydanie z terminem dostawy ok. 10 dni to ryzykuję jakieś dodatkowe opłaty?
Na 99 % nie, bo ostatnio zamówiłem ewidentnie wydanie z UK plus film z Francji i czekałem na to też około 10 dni roboczych. Naturalnie obyło się bez żadnych opłat (dostawa była do paczkomatu jak coś).
(17-11-2021, 19:18)Gieferg napisał(a): [ -> ]Pytanko - czy jeśli biorę z Amazon.pl ewidentnie brytyjskie wydanie z terminem dostawy ok. 10 dni to ryzykuję jakieś dodatkowe opłaty?
Nie.

Chyba, że wysyłkę nie realizuje amazon to jakieś tam ryzyko jest.

Ciągle zamawiam to z brytyjskiego amazonu to z polskiego amazonu (towar jedzie z UK) i ani razu nic extra nie zapłaciłem.
Czyli Amazon UK też "bezpieczny"? Dobrze wiedzieć Smile Już chyba od roku nie kupowałem nic z UK.
Pod warunkiem, że sprzedaje amazon a nie sklep X za pośrednictwem amazonu. Wtedy pewności nie ma, choć jeśli sklep jest z UE to powinno być OK.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11