Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak czytam posty MoviePsycho... Sad Współczuję.

Chyba mam szczęście, że jestem biedny i przez to potrafię się opanować przy zakupach filmów/książek/komiksów. No i mam szczęście, że mojej dziewczynie (przynajmniej na razie) nie przeszkadzają moje pasje i stara się mnie w nich wspierać.
Mojej żonie nie przeszkadza moje hobby a nawet kupuje mi niektóre filmy np ostatnio Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy w steelbooku. chociaż troszkę śmieje się jak steelbooki pakuje w protectory :-) ps. Zbliża się niebezpieczny okres Deadpool, Zjawa Niezawistna ósemka :-)
(07-05-2016, 18:59)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]Mojej żonie nie przeszkadza moje hobby a nawet kupuje mi niektóre filmy np ostatnio Gwiezdne Wojny Przebudzenie Mocy w steelbooku. chociaż troszkę śmieje się jak steelbooki pakuje w protectory :-) ps. Zbliża się niebezpieczny okres Deadpool, Zjawa Niezawistna ósemka :-)
Nawet lepiej oprócz tego Big Short, Spotlight, Creed, Dziewczyna z Portretu...
Kilka tytułów które wpadły w moje ręce.
[Obrazek: dc596a64a5e4.jpg]
Czyli jednak dalej kolekcjonujesz?
To nie to samo co kiedyś, ale ciągnie mnie jak widzę okazje.
Bardzo fajny Update. Ślinka cieknie na widok horrorów ;-)
Parę tytułów z Warnera głównie. Znowu okazja, więc żal nie wziąć.
[Obrazek: 13ece81c4b4c.jpg]
Hostage z Willisem był mocno drogi? Ciężko zdobyć egzemplarz na BD.
Hostage kosztował mnie około 40 zeta z przesylka I za tyle moge sprzedac jesli Cie interesuje, bo mam dwa egzemplarze. Drugi dostalem jako prezent od kogos kto ninie wiedzial, ze juz mam.