Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym być na bieżąco, ale nie mam zbyt dużo czasu, bo jak ktoś wcześniej zauważył nie dostaję tych filmów za darmo. Czasami jak mnie najdzie ochota i znajdę odpowiedni nastrój urządzę sobie maraton. Sporo tytułów ląduje na półce na później, a to głównie z tego powodu, że może to być jedyna okazja, żeby go dostać w normalnej cenie. Tak się stało na przykład z "Jeepers Creepers" o Scream Factory. Odkładałem zakup na później i niestety się wyprzedał i można go kupić jedynie w nieludzkich cenach. To samo z filmem "Lucas" z Corey Haim. Złapałem się na tym, że bardziej żałuję, że czegoś nie kupiłem niż kupiłem.
Mam również inne zainteresowania jak bieganie, runmageddony i inne zawody, wspinaczka i rower, ale to tylko pogłębia mój apetyt na oglądanie filmów. Daje równowagę i sprawia, że mam uczucia przesytu na jedno albo drugie. Nie wspominając o innych moich zainteresowaniach jak retro gry, figurki i aranżowanie wnętrz. Lubię te chwile kiedy mogę się zatrzymać i z pełnym apetytem i spokojem obejrzeć dobre kino.
(20-04-2021, 07:15)Juby napisał(a): [ -> ]tował go, lub post Wolfmana, jako "wyzywanie", to po prostu wow . . .
Nawet by mi do głowy nie przyszło go na serio wyzywać. Dawno mu pisałem by wrzucił fotki kolekcji, bo wyczułem w tej ilości grubą sprawę i miałem rację.
Kolejna aktualizacja

[Obrazek: fabd73f0fad2.jpg]

[Obrazek: c6b41adde08d.jpg]

[Obrazek: aa8c4cd09805.jpg]

[Obrazek: 54659ca3f081.jpg]

[Obrazek: 6d3bd5bc799f.jpg]

[Obrazek: 5ff20643644f.jpg]

[Obrazek: 79a9baff626f.jpg]

[Obrazek: d9f22851f3e1.jpg]

[Obrazek: 3c95798d0db5.jpg]

[Obrazek: 076f3d18b315.jpg]
Sprawdzałeś Donnie Darko, podobno są jakieś problemy z wersją kinową?