Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Studio gibli . Fajne wydanie . Mozesz powiedziec skad i za ile ?
Box Miyazakiego'a wydanie USA kupione łącznie z pozostałymi filmami na ebay'u od jednego sprzedawcy.
Łącznie wyszło 114 funciaków z przesyłką. Sam box kosztował 67 funtów.
Kurcze sporawo .. aczkolwiek prezentuje sie bardzo zacnie . Zazdroszcze
Wychodzi średnio po 50 złociszy za film więc nie tak znowu dużo.
Chciałbym się upewnić bo sam planuję zakup - jubileuszowa kolekcjonerka Chłopców z ferajny w wersji digibook bez oznaczeń wiekowych tylko z USA? Bo jak z UK to są oznaczenia a wszędzie indziej już nie digibook? Bo chcę właśnie digibook bez oszpeceń kupić i nie wiem skąd..
USA jest najbezpieczniej wziąć. Tyle, że to co ja mam to amaray z książką wsunięty w slipcase'a hardbox. Żałuję, że nie wziąłem za jednym zamachem "Dawno temu w ameryce" ten sam typ wydania. Cena osiągnęła 34 funty, ale dałbym za to nawet 40, bo okazuje się, że jest już niedostępny w sprzedaży sklepowej. Wydanie naprawdę świetnie się prezentuje. W przyszłości wystarczy dokupić uhd I wszystko w temacie.
(27-05-2017, 23:53)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Żałuję, że nie wziąłem za jednym zamachem "Dawno temu w ameryce" ten sam typ wydania.

Nie lepiej w ładnym złotym Steelbooku ?? Wink
(27-05-2017, 23:53)MoviePsycho napisał(a): [ -> ]Cena osiągnęła 34 funty, ale dałbym za to nawet 40, bo okazuje się, że jest już niedostępny w sprzedaży sklepowej.

Olej to natłuką, kolejnych wydań, ładniejszych za niższą cenę. Możliwe , że w 4k wypuszczą ładne wydania. Szkoda szarżować, ja już spasowałem z jakimkolwiek przepłacaniem. Co chwila nowe wydanie steel, digipack , albo remaster Big Grin. Przecież i tak tego nie oglądasz, a zanim dojdziesz do tego i zaczniesz, to i wyjdzie kolejne 10 wydań Big Grin
Z tego co widze to Box Miyazakiego dorwales bardzo tanio . Bo wolaja za nowke 150£ a uzywke 100 takze zazdro. Wink
(28-05-2017, 14:49)Emdziu napisał(a): [ -> ]Z tego co widze to Box Miyazakiego dorwales bardzo tanio . Bo wolaja za nowke 150£ a uzywke 100 takze zazdro.
Nowe w licytacjach kończą się na 100-120 funta, używki chodzą za połowę lub trochę więcej. Używki w przypadkach edycji kolekcjonerskich zawsze są dużo tańsze.