Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: MoviePsycho kolekcja Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ustawiam pudełka pod kątem, żeby grzbiet również, przynajmniej częściowo, był widoczny. Smile
Cóż, w większości przypadków i tak nie jest, a przeglądanie takich fot jest męczące Smile
Kogo jeszcze męczy?
Mnie tam aż tak bardzo nie męczy. Smile Tylko jakbym mógł podpowiedzieć to może zmniejszyłbyś trochę fotki i dał 2 w rzędzie? Było by trochę bardziej czytelnie. Ale to twój kącik i rób jak uważasz. Smile
...a ja właśnie celowo wybrałem największe miniatury, żeby nie trzeba było powiększać zdjęć.
Akurat wielkość miniatur jest najlepsza w tym wszystkim
Ja tylko powiem, że na tyle mnie irytują te fotki pod dziwnym kątem, że już nawet ich nie oglądam, ale co kto lubi.
ja tam do fotek nic nie mam. Jedynie takich płytek nie zbieram bo jeszcze nie zrozumiem filmu po ang. Wersje niemieckie na okładce mnie odrzucają ale oczywiście nie potępiam zbierania takich wersji.
A ja tylko przybijam piątkę za mouth of madness Smile świetny film!
(24-10-2014, 20:00)accept2 napisał(a): [ -> ]ja tam do fotek nic nie mam. Jedynie takich płytek nie zbieram bo jeszcze nie zrozumiem filmu po ang. Wersje niemieckie na okładce mnie odrzucają ale oczywiście nie potępiam zbierania takich wersji.

Z angielskimi napisami całkiem spoko się ogląda, wiadomo lepiej jak są polskie napisy, dlatego sięgnąłem po niemieckie wydania,gdyby nie to nigdy bym ich nie wybrał. Odrzuca mnie zarówno okładka w tym języku jak i paskudny rating. Jak się trafią jakieś wydania USA to podmienię okładki. P.S. Gieferg ta mina w avatarze mówi wszystko.