Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Verraxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(03-03-2015, 18:03)Verrax napisał(a): [ -> ]Kolejny update:

[Obrazek: 9YsdrNjm.jpg] [Obrazek: NilMmBwm.jpg] [Obrazek: 8qB2xwEm.jpg] [Obrazek: 9XIY4JPm.jpg] [Obrazek: Ok9b5uJm.jpg]

Małpy, Strażnicy, Mutanci i Powrót do Przyszłości z MediaMarktu, a Alien z Zavvi.

Spoko kolekcyjka Ci się zbiera. Ja zacząłem kolekcjonować filmy od 09.2014r. Wkrótce też wstawię fotki z moimi dotychczasowymi zbiorami. Jeszcze mam pytanko, jak z efektem 3D w Ewolucji Planety Małp bo planuję zakup?
(21-03-2015, 17:26)marion7733 napisał(a): [ -> ]Jeszcze mam pytanko, jak z efektem 3D w Ewolucji Planety Małp bo planuję zakup?

Raczej jestem złą osobą to odpowiedzi na to pytanie - zwyczajnie tej wersji nie widziałem. "Ewolucję" mam w 3D, bo wydanie z samym 2D nie ujrzało w Polsce światła dziennego. 3D raczej nie oglądam (próbowałem, nie podpasowało mi) i nigdy nie "staram" się kupić wydania z taką wersją. Powodami dla którego mam filmy w 3D swojej kolekcji są: a) brak wersji 2D w Polsce b) atrakcyjniejsza cena niż wersji 2D. Jeśli istnieje wydanie only-2D i jest ono tańsze - po takie sięgam. Tongue
Update czysto Marvelowy:

[Obrazek: xRKikHKm.jpg] [Obrazek: SBrs6rom.jpg] [Obrazek: YzA7JIZm.jpg]

Iron Man, Iron Man II, Thor - Empik, 40 zł każdy - są to pozostałości z czasów gdy filmy Marvela wydawał Imperial

[Obrazek: YFJmtTcm.jpg]

Avengers - MM, 50 zł, tym razem pozostałości z niezbyt odległych czasów gdy filmy Marvela wydawał CDProjekt

[Obrazek: UqbkY8Rm.jpg]

X-Men Pierwsza Klasa - Empik, 40 zł.

[Obrazek: E1TbZPym.jpg] [Obrazek: cRZvvVxm.jpg] [Obrazek: NyZDS5Fm.jpg] [Obrazek: KT1xmhrm.jpg] [Obrazek: zpVyUbim.jpg]

X-Men Trilogy (6 BD) - 10 GBP, jest to mój pierwszy zakup z Rakuten.co.uk.

Z MCU brakuje mi jeszcze Incredible Hulka, a z X-Menów - Wolverine: Geneza. Oba filmy są jednak baaaardzo nisko na mojej liście zakupów (a także w ewentualnym rankingu filmów), więc na ten moment czuję się w kwestii filmów Marvela spełniony. A oba filmy zgarnę wtedy, jak będą gdzieś dostępne za grosze. Tongue
Heh, pierwszy raz widzę taką nakładkę na amaraya

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
HDDVD is dead - nie liczy się Tongue
Incredible Hulk (i Hulk też) walał się jeszcze niedawno po koszach w MM po 29,99.
Od ostatniego update'u do kolekcji doszły:

[Obrazek: SowAV0dm.jpg] [Obrazek: WlkFetpm.jpg]
[Obrazek: zxbaj1rm.jpg]

Park Jurajski - 40 zł, Ralph Demolka - 15 zł, Archiwum X: Pokonać Przyszłość - 20 zł -> Empik

[Obrazek: kDQePcYm.jpg]

Incepcja - 20 zł -> Allegro

[Obrazek: N4wkv0Im.jpg?1] [Obrazek: dKcN649m.jpg]
[Obrazek: CzZRBzGm.jpg] [Obrazek: QkObNlYm.jpg]

Prometeusz - 30 zł, Mroczne Cienie- 30 zł, Fast & Furious 6 - 40 zł, Interstellar- 90 zł -> Saturn

Oraz dodatkowa część aktualki, czyli protektor(y) na steelbooki/futurepaki - przezroczyste, otwarte ze strony grzbietu, bez wycięcia na palec. Home-made. Tongue

[Obrazek: fN5MYSrm.jpg] [Obrazek: FPmJpWMm.jpg]

Na teraz to tyle.
(06-06-2015, 18:02)Verrax napisał(a): [ -> ]Home-made. Tongue

Zdradzisz przepis ?? Wink
(06-06-2015, 18:27)pred895 napisał(a): [ -> ]Zdradzisz przepis ?? Wink

Potrzebny ci wzór według której będziesz tworzył pudełka (czyli odrysowany na kartce papieru kształt steelbooka), odpowiednie zwymiarowanie w zależności od tego czy chcesz robić zwykły/jumbo/slip, dostęp do materiału z którego będziesz to robił, nożyk do wycinania według wzoru na materiale, coś czym połączysz boki protektora (np. taśma przezroczysta), około 10 minut robocizny, podstawowe zdolności techniczne... i gotowe. Po zrobieniu dwóch porządnych pudełek "produkcja" reszty idzie jak po maśle. A jeśli chodzi o materiał - potrzeba matką wynalazku. W moim przypadku materiałem jest odpowiedniej grubości okładka ze najzwyklejszego skoroszytu A4, ale myślę że jeśli dobrze poszukasz to znajdziesz samą odpowiednio twardą folię (nie wiem jak to nazwać, fotograficzną, laminacyjna?) która będzie pełniła tą samą funkcję. Tanie, proste do zrobienia, a wygląda i sprawuje się jak te kupne. No i możesz dostosować je do swoich potrzeb, robiąc je z wycięciem na palec, zamknięte/otwarte z boku/góry, większe, mniejsze, co Ci tam w duszy gra. Jedynym problemem jest to że jednak każdy taki wytwór to chwila roboty, więc jeśli ktoś tych steelbooków ma pełno, to może mu coś takiego trochę zająć. Ja sam mam dopiero 12 tego typu wydań, więc dużo do roboty nie miałem. Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15