Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szybcy i wściekli (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Siedem filmów i każdego na blu czyta inny lektor Smile

Najlepsi trafili się części pierwszej (Gudowski) i siódmej (Popłonikowski). Tego z czwartej (Królikiewicz) nawet nie bardzo kojarzę.
Reszta albo słaba (Bukrewicz - 6) albo w miarę (Załuski - 2, Czernielewski - 3, Leszczyński - 5)
(07-04-2016, 09:55)Gieferg napisał(a): [ -> ]Na Filmoskopie już jakiś czas temu była chyba taka cena w MM i Saturnie online (choć już na półkach spotykałem po 70). No i patrz gdzie wklejasz posty, bo wrzuciłeś go do złego działu (ale przeniosłem),

Poprawię się.

U mnie w mediamarkt (Płock) leże jeszcze z 10 sztuk po 49,99 zł.
(21-04-2016, 21:54)Juby napisał(a): [ -> ]- w scenie w której Brian i Dom dostają się do ekipy Bragi i idą do klubu, następuje blisko minutowy lag/przeskok do sceny, w której Torreto gada z Gisel przy zielonym Torino. Przynajmniej tak jest na moim odtwarzaczu, u brata (na nowszym) przeskok to kilkanaście sekund.

Jaki to czas mniej więcej? (film widziałem raz, 5 lat temu, więc opis sceny nic mi nie mówi) Mam to wydanie w drugiej okładce, sprawdziłbym, czy jest to samo.
Między 47 a 52 minutą.
Sprawdzone, nie ma przeskoku.
Siódemka w wydaniu hiszpańskim jest z polskimi napisami na płycie UHD wg. ichniego amazona - aktualna cena niecałe 21 EUR.

Z dźwiękiem są jednak jakieś jaja - na forach piszą, że na okładce i w samym menu widnieje DTS:X, jednak po jego wybraniu pojawia się znaczek DTS-HD HR (również na amplitunerach z dekoderami DTS:X). Czyli dźwięk jest o gorszych parametrach w stosunku do BD.
Podobnie zresztą sprawa ma się w przypadku 6-tki jeśli chodzi o dźwięk.
(28-03-2017, 12:08)misfit napisał(a): [ -> ]Siódemka w wydaniu hiszpańskim jest z polskimi napisami na płycie UHD wg. ichniego amazona - aktualna cena niecałe 21 EUR.

Z dźwiękiem są jednak jakieś jaja - na forach piszą, że na okładce i w samym menu widnieje DTS:X, jednak po jego wybraniu pojawia się znaczek DTS-HD HR (również na amplitunerach z dekoderami DTS:X). Czyli dźwięk jest o gorszych parametrach w stosunku do BD.
Podobnie zresztą sprawa ma się w przypadku 6-tki jeśli chodzi o dźwięk.

Ja ostatnio kupiłem f&f 6 i 7 na blu-ray. Za 49.90zł. Na promocji - kup 1 film, drugi gratis.
Odświeżę sobie ostatnie części przed pójściem do kina na 8.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Na stronie sławka porala jest info o wydaniu 4k uhd szybcy wsciekli 7,w specyfikacji jest ze na płytce uhd jest lektor,moze to ktoś potwierdzić i dać namiar gdzie można to kupić?
Nie wiem do jakiego wydania odnosi się specyfikacja na stronie Porala, ale tutaj misfit wspominał o polskiej wersji w wydaniu hiszpańskim.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13