Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Bondp - Blade Runner + kanał na YT + Funko POP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Z całego tego zestawu uważam za najbardziej wartościowy album bo to jednak duzy format zdjęć a najbardziej lubie takie smaczki jak kadr filmowy , album czy zdjęcia . Teraz dorwałem wydanie VHS własnie z takimi dodatkami .
(07-10-2019, 11:47)Bondp napisał(a): [ -> ]Teraz dorwałem wydanie VHS własnie z takimi dodatkami .
No i pięknie. Nie trzeba mieć zawsze tylko jednego wydania filmu, w najnowszym formacie. To się właśnie nazywa kolekcjonerstwo. W Niemczech, było jeszcze wydanie "Szeregowca..." w mediabooku, w ramach kolekcji "Masterworks Collection". Mam akurat "The Ten Commandments" w takim wydaniu...
Ostatnio staram się zostawić tylko kilka wiodących kolekcji bo nie da sie zbierać wszystkiego .
Oczywiście Blade Runner to nr 1 !
Dla podbicia zainteresowania trio Predków  Big Grin
"My name is Maximus Decimus Meridius, commander of the Armies of the North, General of the Felix Legions and loyal servant to the True emperor, Marcus Aurelius. Father to a murdered son, husband to a murdered wife. And I will have my vengeance, in this life or the next." - Russell Crowe from Gladiator (2000)

Miniaturkę Commodusa rozpoznałem natychmiast. Po oczach. Ileż to trudu zadają sobie twórcy Popków. Idea

Rad byłbym zobaczyć figurki z bohaterami polskich produkcji. Może Bogumiła Niechcica z „Nocy i dni”? Podmieniłbym wówczas swojego awatara na popkowego. Nie żartuję. Cool

Coraz bardziej lubię ten wątek. Może kiedyś się skuszę i napiszę z jakich powodów. To byłby elaboracik.
Funko robi teraz coraz bardziej szczegółowe POPki no i wracaja do starszych filmów więc można dorwać swoich ulubionych filmowych bohaterów.
Ja ostatnio uzupełniłem "Powrót do przyszłości" "Szczęki" i "Lśnienie"
To zapodaj może "Lśnienie" (1980). Mam płytkę UHD i przymierzam się do projekcji. Twoją prezentację potraktuję jako wprowadzenie w klimat. Smile
Będzie filmik z rodzinką Torrance , a w uzupełnieniu fotka z Galdiatora [Obrazek: 82788907_1025168887835552_43552341095937...e=5ECE859E]
Beetlejuice , Beetlejuice ,Beetlejuice !  Są tu fani tego kolczastego gościa ?

(05-02-2020, 18:30)Bondp napisał(a): [ -> ]Beetlejuice , Beetlejuice ,Beetlejuice !  Są tu fani tego kolczastego gościa ?

„Sok z żuka”? Ależ oczywiście! Nie dość, że byłem na polskiej premierze filmu w kinie, to zaraz potem kopiowałem z kumplem* „Beetlejuice” na VHS. Kto by nie chciał mieć tego szlagieru na półce (?). Smile  
„Sok” gorąco polecam zwolennikom komedii innych niż np. „Świat według kiepskich”.

* Wspomniany znajomy jest wytrwałym fanem mojego kina domowego. Pozdrowienia, Jacek!

EDIT: Domek jest super!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16