Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Netflix oficjalnie w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(28-01-2019, 23:55)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Znaczek "HD" na Netfliksie oznacza Full HD...

Tego nie wiedziałem, pisze tylko HD a HD to 720p.
Każdy program w tv też ma znaczek HD, a nie nadają w 720p - oszuści.
Netflixa znowu pop***o Angel

[Obrazek: MJoXQT2.jpg]
Netflix na razie testuje nowe ceny, ale to się chyba tyczy nowych klientów. Obecni subskrybenci mają (jeszcze) te same, stare ceny.
Ja to anuluję ręcznie po każdym miesiącu i daję im się wykazać żeby mogli mnie ponownie zachęcić Smile
Teraz widzę inne ceny - 37, 50 i 63, ale to i tak przeginka z ponad 20% wzrostem ceny za najwyższy plan.
Mam nadzieję, że na testach się skończy.
To przez zrzutki po 4 osoby Wink . Kiedyś się tym chwalili i pozwalali. Teraz im to nie na rękę nie chcą się wycofać z dzielenia kont ,dlatego cena w górę. Szkoda ,że płacimy jeden z większym abonamentów a najmniejsza bazę treści mamy Big Grin
Kilka dni temu był nawet artykuł o tym, ile Netflix traci na dzieleniu kont przez użytkowników. Kasa niemała Wink
Jak ktoś chce założyć konto to radzę popróbować na różnych przeglądarkach Wink

U mnie z kompa:
- na Chrome: 37, 50, 63 zł.
- na Firefox: 39, 52, 65 zł.
- na Microsoft Edge: 34, 43, 52 zł.
Ciekawostka:

Do tej pory w 4K dostępne były tylko produkcje Netfliksa, tymczasem w Ultra HD (ale tylko SDR) dostępni są Pogromcy duchów 2.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9