Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Netflix oficjalnie w Polsce!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
może nie masz hobby kolekcjonowania tzw "syfu" Wink
Dokładnie to o czym napisał Mierzwiak. Netflix jako baza, która sprawia, że można coś kupić potem w oryginale. W życiu nie planuje kupić czegoś w ciemno. Żałuję tylko, że nie ma jakiegoś dobrego odpowiednika dla spotify w dziedzinie filmów. wszystko jest rozproszone i nie ma klasyki. A wracając do netflixa to trochę żal, że jednak nie wydano potem na blu np Ciemnego Kryształu czy pierwszego sezonu Trzynastu Powodów (widziałem, że w Stanach wydali, ale tylko na dvd!)
Cytat: A wracając do netflixa to trochę żal, że jednak nie wydano potem na blu np Ciemnego Kryształu czy pierwszego sezonu Trzynastu Powodów

I ta ich polityka jest kolejnym powodem dla którego ich nie lubię.
(02-03-2020, 00:15)Ethan napisał(a): [ -> ]wracając do netflixa to trochę żal, że jednak nie wydano potem na blu np Ciemnego Kryształu
Nie upynął jeszcze rok od premiery na serwisie. Wcześniej to bym się nie spodziewał.
Poszukuje osoby, która zgodziłaby się udostępnić mi oczywiście odpłatnie dostęp do konta na Netfliksie. Ktoś z Was może pomóc?
niech podniosą ludzie zaczną kupować BD oraz DVD więcej
A świnie zaczną latać. Słoneczko przygrzało?
Chyba na rękę nam wszystkim aby większe było zainteresowaniem fizycznymi wydaniami filmów.
Ale nośnik fizyczny nawet jeśli będzie za połowę cenę obecnych cen nie jest w stanie dostarczyć tego co przyciąga ludzi do serwisów streamingujących, czyli szybkości, wygody i różnorodności w jednym miejscu.
I sorrki jakie DVD... skoro wszystkie te serwisy przewyższają jakością ten format.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9