Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mimo wszystko 200euro za pilota to za duzo... gdybym mial tyle urzadzen to w tej cenie szukalbym bardziej nowoczesnego rozwiazania
No to fakt, 200 euro to dużo. Ja za swojego dałem mniej niż 200 ale zlotych. Fakt, że bylo to już dość dawno.Teraz kosztuje około 300 zł. Tak jak napisałem wcześniej niski model, ale obsluguje do 8 urzadzeń i wszystko działa tak jak trzeba. Obsluguje wszystkie funkcje. A baterie to już nie pamiętam kiedy zmieniałem w nim.
(20-12-2021, 18:22)Glaeken napisał(a): [ -> ]Mimo wszystko 200euro za pilota to za duzo... gdybym mial tyle urzadzen to w tej cenie szukalbym bardziej nowoczesnego rozwiazania

Wtedy zapłacił byś nie 200 euro tylko 2000 euro, i dalej byłby to pilot...

A Harmony? ten z linka to pilot plus baza nazywana hubem, do huba jest aplikacja do telefonu w niej są wszystkie urządzenia jakie sobie dodany. Hub to urządzenie które "strzela" po całym pokoju podczerwienią do urządzeń które się w nim znajdują, hub można sobie kupić nawet osobno wtedy tylko używamy jest z aplikacją w telefonie czy bym komuś takie zastosowanie polecił używanie tylko apki?nigdy... bo za niedługo to do spłukiwania wody w kiblu ludzie będą używać smartfona.
(20-12-2021, 15:55)slavekg napisał(a): [ -> ]Niedługo spłuczka w toalecie będzie działać na aplikację w smartfonie...

Niedługo gówno tak będzie działać. Nawet był kiedyś taki kawał z idącym faxem Smile
Już cena normalna.
(22-12-2021, 11:48)Mefisto napisał(a): [ -> ]Już cena normalna.

Tak naprawdę to jest za 9.99£, bo tam jest promocja Save £10 at checkout. To w zaokrągleniu wyjdzie te 10£.