Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Indiana Jones - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Rozumiem, że tak jak było wspomniane zarówno skopane jest wydanie z dodatkową opcją 3d jak i zwykłe?
Raiders of Lost Ark dla mnie tylko DVD, wydanie BD za bardzo żółte, biały nie jest biały ale kremowy. Scena w Kairze, ściany.
Skąd możesz to wiedzieć, skoro nigdy nie widziałeś żadnego filmu BD?
widziałem rip-y BD, jakość może gorsza ale kolory te same

czuubakka

[Obrazek: Fjx2.gif]

(14-07-2018, 16:51)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]widziałem rip-y BD
Człowieku, im dalej w las tym gorzej...Naprawdę rozwalasz system.
Mam rację z kolorami... zresztą wypowiadam się za siebie, niektórzy lubią gówniane kolory ich sprawa.

11 sek Raiders i Kair:



Dvd wygląda obrzydliwie, statycznie i w ruchu. Niebo na dvd w I.J. 3 jak siedzą na motorze wygląda jakby ktoś je pokolorował flamastrem. W Kairze jak siedział przy flaszce masz tzw  kolory zimne  i wcale nie pasują mi do tego ciepłego klimatu tego kraju, ale suwakiem w tv możesz to podregulować. Niektórzy lubią gówniany obraz i kolory
Nfsfan83, może Ci nie pasować kolorystyka, sam czasami mam potrzebę pogmerania z ustawieniami kolorów (akurat nie w Indiana Jonesach) bez rozróżnienia czy to jest DVD, BD czy UHD, ale cały czas nie ogarniasz tego, że te filmy na BD wyglądają tak jak Spielberg tego chciał i że w filmach fabularnych nie chodzi o to aby kolorki były takie jak za oknem, wręcz coś zupełnie przeciwnego.
(15-07-2018, 20:48)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Mam rację z kolorami... zresztą wypowiadam się za siebie
Skoro grasz w gry, to czy myślisz, że twórcy gier np Amigowych kiedyś, choćby twórcy Universe, chcieli by ta gra tak wyglądała ówcześnie? Otóż nie, zrobili co mogli, ale efektu nie osiągnęli (zdziałali cuda na A500 , ale to i tak za mało) , bo sprzęt ówczesny im na to nie pozwalał. Z filmami mamy tak, że wciąż w przeciwieństwie do gier powstają remastery i wyglądają tak jak miały wyglądać pierwotnie lub coraz bardziej się ku temu zbliżają.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17