Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(04-05-2018, 19:27)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Gladiator z UK nie miał mieć PL?

UK na pewno nie (na caps-a-holic jest skan BDInfo).
PL wersję ma mieć niemieckie i włoskie wydanie.
Gladiator nie ma PL, jest za to Czeski. Poltergeist to stary, nie ma PL.
(04-05-2018, 21:21)wolfman napisał(a): [ -> ](...) Poltergeist to stary, nie ma PL.

Teraz nie pamiętam na czym oglądasz filmy. Jak sobie radzisz z tłumaczeniem?
1. Oppo 203 i pendrive
2. Laptop + blu ray

czuubakka

American History X genialny film (film, nie pudełkoSmile). Według mojego skromnego zdania, najlepsza rola Nortona.
The Prestige też fajne kino, no i Gladiator. Reszty nie chcę Big Grin
Your Name z UK ma fatalną komprechę, gdzieniegdzie makrobloki jak byśmy się cofnęli do czasów divx'a.
Niestety screeny ze screenshotcomparison już nie działają bo wyczyszczono bazę.

czuubakka

Ta „nowa” odsłona TP to zakrawa na żart. Fucking crap!Wink
wolfman, poczytałem i wychodzi, że wydawca UK zachował się honorowo i przyznał się do błędu -> https://animeuknews.net/2017/11/anime-limited-issue-statement-on-your-name-issues/

Teraz tylko sprawdź jaką datę utworzenia mają katalogi na Twojej płycie, jeśli listopad-grudzień 2017 to możliwe, że już masz tą poprawioną płytę. Jeśli data jest starsza to do nich uderzaj na maila shop@alltheanime.com, że widzisz kiepską jakość obrazu i chcesz poprawioną płytę.

Twin Peaks za ile dorwałeś ?
misfit katalogi mają datę 22.09.2017.
Twin Peaks jest za 26 na Zavvi
Co prawda nowego TP widziałem tylko jeden odcinek i odpuściłem, bo stwierdziłem, że muszę odświeżyć stare (ostatnie seanse w 2011), ale jedno jest pewne. Lynch jest geniuszem jeżeli jest tak jak mówi mój Kumpel, który zachwycił się tym trzecim sezonem. Podobno David wziął kupę szmalu na ten projekt i zrobił to wszystko na swoich warunkach mając w dupie oczekiwania stacji i widzów.