Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za 80 złotych, był za 25, ale wspomogłem gościa, który walczy z rakiem.
Grubo, 80zl to i tak pół darmo. Smile
Wolfman ile szła do Ciebie paczka z Zoom? Ja zamówiłem swoją 31.05 i ciągle jeszcze nie ma. Zastanawiam się czy w ogóle dojdzie Wink
Wolfman nie zamawia na adres PL więc nie ma problemu.
Do PL tak jak wielokrotnie wspominano to jest igranie z ogniem - przesyłka może przyjść po dwóch miesiącach (czy nawet później) lub wcale.
(21-06-2019, 06:25)misfit napisał(a): [ -> ]Wolfman nie zamawia na adres PL więc nie ma problemu.
Do PL tak jak wielokrotnie wspominano to jest igranie z ogniem - przesyłka może przyjść po dwóch miesiącach (czy nawet później) lub wcale.

Dowiedziałem się o tym dopiero po fakcie gdy zamówiłem już 2 filmy w 4k na promocji za 20£ cena mnie skusiła Wink Gdybym przeczytał wcześniej o tym sklepie tutaj na forum to wolałbym dopłacić i zamówić z amazonu.
Czyli najlepiej napisać już do supportu o tej sytuacji, czy poczekać jeszcze np z miesiąc?
(21-06-2019, 05:46)Dziel napisał(a): [ -> ]Wolfman ile szła do Ciebie paczka z Zoom?
Tym razem długo, ale przyszło do mnie kartonowe pudło za 115 funta. Czekałem 11 dni roboczych, ale to nie do Polski. Ja również otrzymuję nie rejestrowane przesyłki. Kasę mi nawet zwrócili na PP, ale napisałem im , że dostałem i kasę oddałem z powrotem. Zero problemów z tym sklepem. Ich wadą jest natomiast to, że nie oferują rejestrowanej przesyłki przy zamówieniach większych niż 20 funta. Zavvi po części rozumiem, bo wysyłają pojedynczo i coś zawsze dostaniesz. Tutaj wysyłają razem i ktoś się tuczy na tych paczkach. Można sklep otworzyć pracując dla takiego przewoźnika.

(21-06-2019, 07:59)Wolfman napisał(a): [ -> ]Czyli najlepiej napisać już do supportu o tej sytuacji, czy poczekać jeszcze np z miesiąc?
Misfit pisał o tym przewoźniku w Polsce, ja znów zapomniałem co to za firma. Należy ich dręczyć co się do cholery u nich dzieje.
Amazon Usa, doszło w 2 tygodnie.
[Obrazek: oQ1YtMl.jpg]

Najnowszy Outlander, oraz przyfarciłem z pozostałymi dwoma, bo mają slipcovery.

Reszta Zavvi

[Obrazek: s2fhtUs.jpg]

[Obrazek: LSuUdgd.jpg]
Po co ci znowu Dunkierka na UHD w identycznym steelu, który masz z Niemiec z dnia premiery ?? ;]
(22-06-2019, 19:58)pred895 napisał(a): [ -> ]Po co ci znowu Dunkierka na UHD w identycznym steelu, który masz z Niemiec z dnia premiery ?? ;]
Sprzedany za 130 dawno temu.
Znów coś wpadło.

[Obrazek: gI0X9aq.jpg]

[Obrazek: 5kGx0aj.jpg]

cdn

[Obrazek: MoOlWoS.jpg]

[Obrazek: 9DKgoyh.jpg]

[Obrazek: 8i9SCmq.jpg]