Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie, same arcydzieła kinematografii, a jakość obrazu to leży i kwiczy. Dźwięki nagrane za czasów vhs

Ostatnie nabytki. Seansy zaliczone
[Obrazek: YdkZmmx.jpg]
[Obrazek: 1R0VHQe.jpg]
[Obrazek: i9PEwsi.jpg]
[Obrazek: thz4pR3.jpg]

Juhas po co robić fotki?
link

Wykonanie jak najbardziej. Studio canal robi remastery coraz lepiej. Film trąci myszką podobnie jak Red Heat, ale ze względu na dobre remastery chętnie wróciłem. Zwykłego wydania bd nie kupowałem, ostatnie seanse to był vhs
link
Wolfman jesteś w stanie zrobić fotki jak prezentuje się steelbook w całości uniwersalnego żołnierza? I jak prezentuje się w 4K ogólnie? Będę wdzięczny Big Grin
Ostatnie zakupy

[Obrazek: Nu1zRS4.jpg]
Pokemon z promocji z PL
[Obrazek: fVAjgim.jpg]
Misja na Marsa wyszła tylko we Francji jaki film obok. Skorzystałem z nocnej obniżki cenowej
[Obrazek: HjEQcql.jpg]
Ostatni film za 23 euro

ostatnie promocje
[Obrazek: PrOcYQs.jpg]
[Obrazek: b7G2kI5.jpg]
[Obrazek: C4haV4W.jpg]
[Obrazek: u80lxb9.jpg]
[Obrazek: s5C66Ym.jpg]
Sartana to reedycja, bez książeczki?
Dokładnie tak, cena 25 funta. Wydania z książeczką stały na Amazon i Ebay po 80 funta. Spasowałem. Mała dostawa, tym razem zainwestowałem trochę w rodzimą dystrybucję.
[Obrazek: ZwXdFEW.jpg]
[Obrazek: GxVInck.jpg]
[Obrazek: yOmu19x.jpg]
[Obrazek: xlyfBxE.jpg]
[Obrazek: s6Ye7JA.jpg]
[Obrazek: un8mEz8.jpg]
Czemu nie zrobili tych świetnych malowanych okładek do polskich klasyków co były przed premierą wszędzie pokazane, pytam się czemu?
Czy dvd czasem nie dostały takich samych i nie poszli po bandzie i kosztach jak zawsze?

Powoli już nie ma co kupować. Mała dostawa z ostatnich dni.

[Obrazek: NrSp1Mf.jpg]
[Obrazek: tNX38Vp.jpg]
W środku tego serialu jest 40 str książeczka.

[Obrazek: vCM2l4D.jpg]
[Obrazek: dhxKct2.jpg]
Podobają mi się slipcovery jest gdzieś lista tak wydanych?

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ostatnio wydaje na polską dystrybucję. Widząc ceny jak 6,90 za Król skorpion 3 to nie mogłem się powstrzymać.

[Obrazek: Lm8mICl.jpg]
[Obrazek: 4h6a2IC.jpg]
Króla Skorpiona 3 to bym wziął tylko gdyby ktoś co miesiąc mi płacił za wynajem miejsca potrzebnego do trzymania tego na półce Tongue