Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(30-08-2019, 09:10)CivilWar napisał(a): [ -> ]A dasz radę zrobić na koniec zdjęcie całości? Czy masz to niepoukładane?

byłoby to bez sensu, całość jest w dwóch szafach, w podwójnych stosach. Za dużo tego jest. Może gdybym miał połowę z tego.
Ogladam kolekcję fajne steelbooki są nie powiem. Fajne mają arty na okładce, zastanawia mnie jedna kwestia kupujesz w/g jakiegoś klucza: filmy które znasz i lubisz, które nie znasz ale wypadało by mieć, filmy z fajną okładką (bo Hellraiser widzę 2 wydania, Evil Dead też parę wyadń)

Druga sprawa jaki jest ten zaczep na płyty bo najlepszy w/g mnie to ten w amray (push here)

[Obrazek: dvd-amaray1_1200.jpg]

a jakie są w steelbookach zrób jeden w zbliżeniu, czasami dostaje takie gówno w pudełku, że płytę (ten środek) prędzej uszkodzisz zanim ją wyciągniesz.
(30-08-2019, 12:44)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Druga sprawa jaki jest ten zaczep na płyty bo najlepszy w/g mnie to ten w amray (push here)
Jest jak bolec na który nadziewasz płytę i lepszy od tego czegoś, z tego czegoś w transporcie zawsze mi płyty wylatywały.
(30-08-2019, 12:44)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Hellraiser widzę 2 wydania, Evil Dead też parę wyadń)
Jak to dwa? Jedno to steelbook z jednym filmem, a drugie to trylogia. Evil dead też inne wydania z remasterami, ale steele mają fajną grafikę to zostawiłem
Przedmówca wyprzedził moje pytanie. Zatem zatem chętnie zacytuję kolegę:

Nfsfan napisał:
Ogladam kolekcję fajne steelbooki są nie powiem. Fajne mają arty na okładce, zastanawia mnie jedna kwestia kupujesz w/g jakiegoś klucza: filmy które znasz i lubisz, które nie znasz ale wypadało by mieć, filmy z fajną okładką…

Na marginesie. Przy okazji oglądania Twojej kolekcji uświadomiłem sobie, że „świętuję” bodajże 10 rocznicę  radowania zmysłów kinem domowym FHD. Wypatrzyłem krążek „2012”, który był moim pierwszym nabytkiem BD, ewentualnie jednym z pierwszych. Oczywiście film sprezentowałem. Jednak byłem mega zadowolony z testów kupionego w tamtym okresie projektora Optomy. Tym chętniej sprzedałem Acera SD, od którego zacząłem przygodę z dużym ekranem (oczywiście pomijając czasy taśmowych projektorów 8 mm).
Daras jak mnie wyciągnąłeś do tablicy to ja też się zapytam Ciebie o coś, jak to jest u Ciebie z filmami:

1. Gardzisz DVD ale czasami kupujesz
2. Tylko BD, DVD to hańba

Wink
(30-08-2019, 16:59)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Gardzisz DVD
Gardzi
(30-08-2019, 16:59)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]DVD to hańba
Daltonistów piszących, że są to kolory naturalne nadziałby na pal wzdłuż granicy z Niemcami.

(30-08-2019, 15:11)Daras napisał(a): [ -> ]Fajne mają arty na okładce, zastanawia mnie jedna kwestia kupujesz w/g jakiegoś klucza:
Klucz to nie ulegać sentymentowi przy każdym zakupie. Często filmy z dzieciństwa to dno, jak sam się nie raz przekonałem. Dziś ponownie oglądając po latach The last action hero.
Większość co kupuję staroci to po prostu mi się podobają, a większości nie widziałem - zwłaszcza kina azjatyckiego i dużej ilości westernów. Rynek nasz zalewała na vhs Rambo-Commando podobna kupa robiona na jedno kopyto. No i filmy karate gdzie główni aktorzy mieli dublerów do podniesienia nogi na pół metra, akcja zawsze podobna - mordują mu żonę/faceta/zwierzę, bohater jest za słaby by pokonać głównego przeciwnika, znajduje małego mistrza przez pół filmu gra muzyka w trakcie nauki , bohater się uczy, rozbija gang przeciwnika , no i na końcu jego samego Smile
Obecnie się rozsmakowałem w remasterach z Arrow, Eureka, Critterion i reszty ferajny. Nawet przeczesuję katalogi w nadziei znalezienia filmów, które lubię. Owszem są to drogie wydania, ale ogląda się przyjemnie.
@Nfsfan83
Może byś kolego spróbował czarno biały film na blu ray na odmianę? Skoro za duża paleta kolorów i nie możesz na nią patrzeć, to obejrzyj czarno-biały film.
Wolf było to wiele razy wałkowane, ale powtórzę to po raz któryś jak mi się podoba jakaś wersja kolorystyczna filmu (przykład T2 i co zrobili w remasterze) to taka bym chciał mieć...
nie o to mi chodziło. Wzbraniasz się przed blu, bo kolorów za dużo. No to obejrzyj czarno biały film na blu, jakiś klasy,
A wiesz, że ostatnio się zastanawiałem nad Bird On Wire BD z Empiku... jest dla mnie szansa Wink
Zacznij od czarno-białych Big Grin. Sprawdź w ruchu i detale filmu Big Grin