Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22-03-2019, 23:10)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Wracasz do czasów DVD?
No jakoś to trzeba na czymś obejrzeć. Blu ryjka nikt nie chce mi sprzedać Sad
EDIT:
(22-03-2019, 23:25)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(22-03-2019, 23:10)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Wracasz do czasów DVD?
No jakoś to trzeba na czymś obejrzeć. Blu ryjka nikt nie chce mi sprzedać Sad

Kurna, masz u mnie punkcik reputacyjny za nabycie tego krążka DVD (nawiązuję do wątku o polskich filmach, które warto kupić). Oczywiście to nie stanowi promocji formatu! Wink Chodzi mi o Twoją postawę, która „rozwala”. Kolekcjoner Wolfman, zamiast zasysać z netu „Dom zły” (nakład BD raczej wyczerpany), ma ochotę obejrzeć Smarzowskiego z legalnego nośnika fizycznego. Powtórzę – KURNA! Shy
Ja czynię podobnie. Blush

Na marginesie. Od lat zauważam, że trza się spieszyć z zakupami określonych polskich filmów na BD.

P.S.
Gratuluję „Zatoichiego”.
(22-03-2019, 23:50)Daras napisał(a): [ -> ]Na marginesie. Od lat zauważam, że trza się spieszyć z zakupami określonych polskich filmów na BD.
X - lat temu nie siedziałem na żadnym forum tego typu, bo i nie było. Nie wiadomo było co będzie unikatem i że ci dystrybutorzy będą padać jak muchy. Potem zaczyna się szukanie. Z netu nic nie pobieram, nie ma bd, to kupię dvd.
Cytat:X - lat temu nie siedziałem na żadnym forum tego typu, bo i nie było.

Forum istnieje praktycznie od 10 lat (a i wcześniej było gdzie o tym gadać), ty tu jesteś od ilu - trzech?
To forum jest od 10 lat, a sam masz konto od 2014? 10 lat temu to większość kupowała dvd
Działamy od dekady, to forum jest kontynuacją nieistniejącego już forum KolekcjonerDVD.
Od początku okresu ożywionej działalności starego forum część osób kupowała Blu-ray, sam zacząłem w 2010.
Przed 2009 też było gdzie gadać o wydaniach bo jakoś robiłem to na kilku forach (HDTV Polska, KMF, czy świętej pamięci Movieforum - na każdym były działy poświęcone wydaniom filmów) odkąd kupuję filmy czyli od 2005 roku. Tak więc nie tyle nie było takiego miejsca, co nie wiedziałeś, że takowe istnieje Tongue
Filmożerców mi znalazło w wyszukiwarce jak coś szukałem. A tamtego to mi nigdy nie pokazało ani razu w żadnym temacie co szukałem. Więc nie wchodziłem. Zresztą 10 lat temu nie było co za bardzo szukać filmów było i tak mało
LOLWTF Big Grin

Cytat:Filmożerców mi znalazło w wyszukiwarce jak coś szukałem.
I niech ten dzień będzie przeklęty na wieki XD
Nie przejmuję się, większość przeklina datę , w której się zarejestrowałeś Big Grin
Wolfman i DVD świat się kończy Wink A zatem powiadam Wam, że przyjdzie taki dzień... oj przyjdzie... gdy wrócicie do DVD formatu... Big Grin