Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień świstaka, Ciężka próba, Path of glory, Droga do zatracenia to same klasyki. Połowy z tego co kupiłem to nie pamiętam, albo nie widziałem, ale przecież też oglądasz gnioty to i chyba na dobry film też chyba masz czas Big Grin
Dobrymi filmami nie zawracam sobie głowy bo gniotów wychodzi więcej Big Grin (żart)
Wolfman widać, że masz kasę na zakupy, i nie lepie było by zamiast filmów, które są "takie sobie", kupić mniej ale bardziej wypasione edycje: czy to steelbook czy kolekcjonerka?
(02-06-2019, 11:39)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Wolfman widać, że masz kasę na zakupy,
Jop i 80 % z tego nigdy nie obejrzał i nie obejrzy Big Grin A nawet jak się zbierze to do tego czasu wejdzie nowy format i będzie musiał odsprzedać bo straci na wartości Big Grin
(02-06-2019, 11:39)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]kupić mniej ale bardziej wypasione edycje: czy to steelbook czy kolekcjonerka?
Dużych pudeł z filmami i pocztówkami. figurkami nie zbieram za 3x tyle co steelbook. Nie mam miejsca na takie rzeczy. Steelbook danego filmu jaki mnie interesuje i chcę zostawić, a jest to mam. Szukam może 5-6 steelbook, które się ukazały a przegapiłem i nic więcej.

(02-06-2019, 13:23)pred895 napisał(a): [ -> ]Jop i 80 % z tego nigdy nie obejrzał i nie obejrzy
80% filmów zaliczone, a niektóre po 2-3 razy Big Grin. Mylisz się. Seriale w 50%, ale to oglądam powoli po odcinku. Najgorzej będzie ze Star trek, bo masa tego jest. Co mi się nie podoba to po każdym urlopie wywalam na licytacje.
(08-02-2019, 19:51)Wolfman napisał(a): [ -> ]Mały up

[Obrazek: juZ8Qvo.jpg]

The last kingdom ma dwa razy grubszy box niż zwykłe pudełka z Uk. Wtf? Ktoś coś wie? Nowa moda wchodzi i wymagania na jeszcze grubiej i tłuściej?

[Obrazek: xvoaxGW.jpg]

Cex

Włosi to jednak wspaniali ludzie. Amazon zachował twarz i wysłał 40 filmów, które kupiłem z paru kont Smile. Nie chce mi się wrzucać wszystkiego, bo większość brałem jak leci do zasilenia mojego biednego budżetu

[Obrazek: Ml8xg6r.jpg]

[Obrazek: dOvKLqp.jpg]

[Obrazek: EpsRPRB.jpg]

Każdy po 5 euro. Best ever promocja

Widzę że masz steela nowego predatora z Anglii ma on PL?
Raczej tak, podobnie jak w Usa. Nie mam żadnych napisów na dysku czyli musiało być z PL.
pytam się bo jest fajna promocja na zavvi można go dostać za 15 funtów ale twoje raczej mnie nie przekonało
Głównie większość z Zoom z promocji

[Obrazek: Tcppf9C.jpg]
Klątwa i Ring 2 z Francji

[Obrazek: EBlclKA.jpg]

[Obrazek: kLkQrTb.jpg]

[Obrazek: I1mcdvJ.jpg]

[Obrazek: dEbg0nR.jpg]

[Obrazek: WxxpbcK.jpg]
Za ile wyrwałeś Dom zły?