Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-08-2019, 08:26)Juby napisał(a): [ -> ]W każdym są inne zestawy dodatków? Czy po prostu lubisz kolekcjonować pudełka do filmów za 300 złotych?
No jak to tak? Nie widać, że w jednym masz 3D format, w innym wydaniu 4k? Sztuka kupowania to kupować na premierę po 120 złotych, a nie 300 po Big Grin
Mam dla Ciebie zadanie - porób screeny filmów z czerwonego pakietu Scorsese (np.w MPC-HC, kombinacja klawiszy ALT + I) i wrzuć je do tego tematu, a jeśli Ci się nie chce to przynajmniej do mnie na maila.
Z każdego filmu?
(26-08-2019, 09:03)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(26-08-2019, 08:26)Juby napisał(a): [ -> ]W każdym są inne zestawy dodatków? Czy po prostu lubisz kolekcjonować pudełka do filmów za 300 złotych?
No jak to tak? Nie widać, że w jednym masz 3D format, w innym wydaniu 4k? Sztuka kupowania to kupować na premierę po 120 złotych, a nie 300 po Big Grin

Jakby było widać, to bym nie dopytywał. Masz np. Blade Runnera w 4K + wydanie z 3D + trzeci steelbook (taki jak w PL), w którym nie ma ani 3D, ani 4K, jest dokładnie to samo, co w tamtych wydaniach. Big Grin X-Meni też widzę w steelbookach + w wydaniach 4K, do których dołączone są te same płyty z filmami, które masz w puszkach. Mylę się i te płyty różnią się jakoś zawartością, na której ci zależy, czy po prostu lubisz zbierać metal na szafkach?
(26-08-2019, 09:35)Wolfman napisał(a): [ -> ]Z każdego filmu?

Byłoby fajnie - cały czas zastanawiam się nad tym pakietem, ale w ciemno nie kupię.
Możesz sobie darować Krótki film o zabijaniu i Popiół i diament bo to w sumie wiadomo po innych wydaniach BD jak się prezentują w tym pakiecie.
(26-08-2019, 10:14)Juby napisał(a): [ -> ]Mylę się i te płyty różnią się jakoś zawartością, na której ci zależy, czy po prostu lubisz zbierać metal na szafkach?
A jak kogoś stać i sobie zostawia oba wydania , bo mu się podoba pudełko to co wtedy?
Okej, nie potrafisz normalnie odpowiedzieć po raz trzeci, więc już znam odpowiedź. Smile
Odpisałem , wiem, że się wszystkiemu dziwisz. Dlatego odpisałem pytaniem.
Wolf lubi zamiast plastiku mieć metal Wink
(26-08-2019, 13:30)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Wolf lubi zamiast plastiku mieć metal
Bzdura, ładne wydania Critterion, Arrow i itp, lub wydania amerykańskie w slipcoverach. Osobiście uważam , że powinni zmienić blu na white ray. Niebieskie pudełka, a zwłaszcza ten kolor źle kontrastuje z okładkami. Brytyjczycy wręcz podnieśli do rangi ohydności ten kolor i wygląd pudełka.