Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(30-12-2015, 17:16)quadyful napisał(a): [ -> ]Bardzo ciekawa kolekcja, szczególnie podobają mi sie te edycje kolekcjonerskie z figurkami, masz je jakoś gdzieś wyeksponowane ?
czemu dużo filmów jeszcze w folijkach ?

One są już otwarte, na samej gorze rozcinam. Fabrycznie zamykane są miodzio, bo łatwo się nakłada folię. Zgrzewy niestety pozostawiają niesmak.
Każdy film dzięki temu ma tylną kartę - nie cierpię bez nich kupować filmów i nie muszę inwestować w żadne zabezpieczenia.
Update
[Obrazek: 9jjEQ5r.jpg]
[Obrazek: I51hgoG.jpg]
[Obrazek: BVxD6sM.jpg]
[Obrazek: IV6N2Sy.jpg]
Tinker Tailor zgaduję, że z zavvi ? Do mnie za pierwszym razem dotarł w opłakanym stanie, do tego z porysowanym płytami, które latały sobie luzem. U Ciebie na pierwszy rzut oka widać, że jest ok. Farciarz Smile

Katyń już rozpakowałeś ? Jeśli nie to rozważ jego zwrot. Polskie wydanie, w przeciwieństwie do większości wydań zagranicznych, jest skopane pod każdym możliwym względem.
W sumie nie otwierałem tego filmu. Był za 18 zł, które wydanie jest najlepsze?
Tinker z Zavvi wczoraj dostałem. Płyty też w średnim średnim stanie. Dziwisz się? Tak kretyńskiego opakowania na płyty dawno nie widziałem. Ani tego wyjąć, ani to schować z powrotem

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
W sumie nie interesowałem się tym wydaniem, ani filmem. Było tanio. Ale to już przegięcie, że lepiej to wydano za granicą niż u nas. Dzięki za info
Skąd i za ile steel World War Z?
(13-01-2016, 20:14)marion7733 napisał(a): [ -> ]Skąd i za ile steel World War Z?

Ebay , czeskie wydanie , zawiera to co nasze. Nie ma tego w sklepach i ceny sklepowej. Poluj
Ale chyba bez pl, co?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
No jak jest takie samo jak nasze to z PL. Smile