Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: T9n_Ko.gif]

To jednak polecam te orzechy - tym bardziej, że tych podwójnych zakupów jest duuużo więcej Big Grin
(06-09-2017, 23:10)wolfman napisał(a): [ -> ]Normalnie jak wrócisz do miejsca zamieszkania po roku i masz wiele ważniejszych spraw niż pamiętanie jakiegoś głupiego filmu za 1,50 euro
Jak głupi, to po co kupujesz?

(06-09-2017, 23:10)wolfman napisał(a): [ -> ]Wiem, że jak ktoś nie kradnie i nie piraci to rzecz trudno pojęta w Polsce
Strzeliłeś kulą w płot. Akurat jestem ostatnią osobą, którą można posądzać o piractwo. Oglądam i słucham tylko te rzeczy, które kupiłem w oryginalnych wydaniach na fizycznych nośnikach.
(07-09-2017, 09:07)Mister Tadeo napisał(a): [ -> ]Strzeliłeś kulą w płot. Akurat jestem ostatnią osobą, którą można posądzać o piractwo. Oglądam i słucham tylko te rzeczy, które kupiłem w oryginalnych wydaniach na fizycznych nośnikach.
Nie pisałem tego o Tobie, ale ogólnie. Dlaczego niby pomyślałeś w ogóle , że sugeruję Ci piractwo? Cały czas coś kupujesz i wrzucasz na bieżąco. Toczyły się tu podobne dyskusje o pobieraniu testowaniu, oglądanie. Nic nie ściągam. Najwyżej kupię , obejrzę i sprzedam. Jak kupię dubla i kosztuje mnie 1,5 euro z Cex to nie mam o to żadnego bólu pośladów. Sprzeda się za 10 zł i po sprawie
wolfman - ale tak bez żartów, czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że nie panujesz kompletnie nad swoim tematem biorąc pod uwagę, że:

1. Co najmniej 12 z 17 filmów UHD, które wczoraj zamieściłeś, prezentowałeś już wcześniej w tym temacie.
2. Steele z Niemiec w znakomitej większości było już prezentowane po 2, a nawet 3 razy (w liczbie blisko 20 sztuk).
3. Vikingów i Last Kingdom prezentowałeś już 12-05 i 23-06.
4. Pitbulla i American Gangster prezentowałeś już 14-02.
5. Extraordinary Adventures, Lady Snowblood, Misery, Oz Great and Powerful, Pan's Labyrinth, Rurouni Keshini, The Purge i wiele innych filmów również wcześniej prezentowałeś.
6. Hobbity też prezentowałeś już po 2, a niektóre części 3 razy. Przy okazji zapytam czym się różnią wydania UK od USA, że potrzebowałeś mieć je oba w steelu jeśli chodzi o 1 i 2 część ?
(07-09-2017, 11:30)misfit napisał(a): [ -> ]wolfman - ale tak bez żartów, czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że nie panujesz kompletnie nad swoim tematem biorąc pod uwagę, że:
mistif czy nie masz innych życiowych problemów ? Zastanawiałem się czy całą kolekcję nie wrzucić ponownie by mieć ją tu aktualną.
Hobbity z Usa się pozbywam, bo wolę tłuste wydania z Uk.
Czy jeszcze coś na tych zdjęciach przez co spać nie możesz?
Takiej odpowiedzi właśnie się spodziewałem, ale cóż... przynajmniej próbowałem Smile
Myślę że Wolf spokojnie nadaje się do tego programu "Zbieracze" z chęcią zobaczyłbym ten bałagan zwany Domem Big Grin No chyba że za poszczególne magazyny rąbią znajomi przy okazji korzystający z nieogarniętego Inwentarza haha Big Grin
(07-09-2017, 12:51)pred895 napisał(a): [ -> ]Myślę że Wolf spokojnie nadaje się do tego programu "Zbieracze"
A jest taki program?
To chyba na starym Forum była taka dyskusja kto jest prawdziwym kolekcjonerem, a kto tylko zbieraczem. Tam też (tzn. w tamtym topicu) zrobił się po jakimś czasie niezły bałagan, a wymiana zdań bywała czasami ostra.
ale Glengarry zazdroszczę - za ile?
(07-09-2017, 20:23)Mefisto napisał(a): [ -> ]ale Glengarry zazdroszczę - za ile?

Pamiętasz jak pisałem o tej okazji? Jak mi odpisałeś to gość podniósł cenę z 20 do 35 funta. Ten steel w folii jakby zaczął być rarytasem. Ja kupiłem za 20, ale 35 to już było za dużo.