Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Małe co nieco od Wolfman
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(07-05-2018, 18:00)wolfman napisał(a): [ -> ]misfit katalogi mają datę 22.09.2017.
Twin Peaks jest za 26 na Zavvi

To masz skopaną płytę niestety.
Nad S3 Twin Peaks myślę, powstrzymuje mnie jednak te opakowanie. Nie cierpię tego rodzaju wyjmowania płyt - mogli się szarpnąć na digipacka... Skończy się chyba na tym, że amaraya skądś kupię.
Ale to wydanie TP3 jest chyba w amarayu włożonym w slipcase. Pierwsza, wyprzedana już edycja była w rozkładanym kartoniku, gdzie jest trudność wyjmowania płyt, o której wspominasz. Może się jednak mylę?
(15-05-2018, 17:59)wolfman napisał(a): [ -> ]Apollo z PL kupione po 8 euro
Jakbyś dostrzegł jeszcze jeden egzemplarz, to byłbym wdzięczny. Smile
(06-06-2018, 19:24)wolfman napisał(a): [ -> ]Z Zoom, dostawa w tydzień, naturalnie nie do Polski.

Ja ostatnio z zavvi dostałem w kilka dni, więc czasem poczta potrafi zaskoczyć.
(06-06-2018, 19:24)wolfman napisał(a): [ -> ]ktoś wie czy blu to też remastery?
UHD to nie remastery a co dopiero Blu Smile
Jest z tego samego źródła co Blu-ray, więc jakbyś tego nie nazywał, nie jest to żaden REmaster, bo nic ze źródłem od czasu ostatniego wydania nie zrobiono, ani nie skanowano na nowo.
(07-06-2018, 06:36)wolfman napisał(a): [ -> ]Ale oni mają jakiegoś innego dostawcę w Polsce, z Zavvi to mam w max 2 tygodnie w Polsce, a Zoom to idzie i 6 tygodni

Nie wiem o jakim dostawcy piszesz - normalnie pocztą polską, żadnych priorytetów nic.
(07-06-2018, 12:53)Mefisto napisał(a): [ -> ]Nie wiem o jakim dostawcy piszesz - normalnie pocztą polską, żadnych priorytetów nic
Chodzi o to gdzie trafia do sortowni, ktoś coś pisał na forum o tym
Kilka nowych rzeczy
[Obrazek: NEqkWz9.jpg]

wszystko po 10 poza Xmen

[Obrazek: XKXRUKC.jpg]
Wpadło mi przez ostatni czas, trochę rzeczy z promocji

[Obrazek: AzyuLEE.jpg]

[Obrazek: ncVlD9z.jpg]

[Obrazek: FnFYQ3L.jpg]

[Obrazek: 6cOr14Q.jpg]

[Obrazek: aeDVjmn.jpg]

[Obrazek: pzxnDKp.jpg]

[Obrazek: R5V4sjH.jpg]

[Obrazek: Sh8usL6.jpg]

[Obrazek: 4ZgjXqz.jpg]