Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Danus- skromna kolekcja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Proszę ustaw polską wersję dla tego wydania oraz komentarz o braku PL na BD
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/8686870
W przyrodzie nie występuje coś takiego jak Wojna światów na BD w pl wersji.
Nawet jeśli kiedyś Wojna światów wyjdzie na UHD w polskiej dystrybucji to na 99% będzie pozbawiona płyty Blu-ray, tak jak np. ma to miejsce w przypadku czeskiego wydania.
Podjalem męska decyzje by pozbyc sie wszystkich swoich filmów na DVD jednocześnie robiąc upgrade tych tytulow do minimum BD. Na pierwszy ogien udalo sie zakupić:
[Obrazek: 9b622cae8fb9b367.jpg]
Konga niedawno odświeżyłem przy pomocy Pablo Smile Nadal świetny film, oglądałem wersje extended i nigdy nie wrócę do kinówki.
Oglądałem wersję extended i nigdy do niej nie wrócę Smile
Obejrzałem kilka scen na BD. Ten film się niestety strasznie zestarzał, jeśli chodzi o wizualia.
Nigdy nawet się nie brałem za wersję extended, bo już kinowa jest za długa. Tongue A wizualnie trzyma się tytułowy olbrzym, reszta - nawet nienominowany do Oscara za vfx Batman Begins trzyma się 10 razy lepiej. Tongue
Zgadzam sie, ze jedynie Kong daje jeszcze rade, reszta to krotko mowiac plastik, sztuczność i razacy po oczach greenn screenn. Ostatnio obejrzalem po raz kolejny WoW, a po nim scenki z Konga na BD i do dzisiaj jestem w szoku, ze film Spielberga przegral wyscig po oscary. Ale o tym mowilem juz w 2006 rokuSmile
Kong: Skull Island z 2017 nie wygląda wcale lepiej od King Konga z 2005 Wink i za kilka lat zestarzeje się równie szybko, bo green screen aż razi po oczach. Jeżeli miałbym wymienić najlepiej wyglądający film o potworach z ostatnich lat to ciągle moim faworytem jest Pacific Rim. Efekty do dzisiaj wyglądają fenomenalnie Smile
Kong wyspa czaszki wyglada duzo lepiej, poki co nie widać az tak bardzo green screenna. Ale ja nie o tym, bo to troche niesprawiedliwe porownywac te dwa filmy, zbyt duzo lat ich dzieli. To tylko kwestia tej nieszczesnej nagrody za fx-y. Oscar w tamtych latach dla Konga to kurozium na całego. Podobna sytuacja jak oscar dla zlotego kompasu zamiast Transformers.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31