Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmy niewydane na Blu-ray - petycja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Jak najbardziej jestem ZA!

1. Kick-ass
2. Moonrise Kingdom
3. Sok z żuka
4. Zielona mila
5. Forrest Gump
6. Koszmar z ulicy wiązów 3
7. Wściekłe Psy
8. Mechaniczna pomarańcza/Lśnienie
9. Hot Fuzz
10. Cinema Paradiso!
11. Imperium Słońca

Jeśli udałoby się doprowadzić do wydania któregokolwiek z tych filmów byłoby cudownie ! Smile
1. Forrest Gump
2. Skazani na Shawshank
3. Lśnienie wer.reż
4. Królestwo Niebieskie wer.reż.
5. Pianista
6. American History X
7. Chłopcy z Ferajny
8. Terminator 2 wer.reż
9. Dzień Próby
10. Warrior
(05-01-2015, 18:30)meaner napisał(a): [ -> ]11. Cała kolekcja Koszmar z ulicy Wiązów

Być może zainteresuje Cię, że całą kolekcję ma w swojej ofercie czeski sklep FILMARENA. Zestaw składa się z 4 płyt Blu-Ray i 1 płyty DVD. Każda z siedmiu części serii o Freddy'm Kruegerze ma polskiego lektora (audio: Dolby Digital 5.1) oraz polskie napisy. Jedyną wadą może być brak polskiej wersji w bonusach do każdego filmu. Aktualnie ten zestaw można zamówić w promocyjnej cenie - 599 CZK (ok. 93 PLN), wysyłka do Polski to kolejne 229 CZK (ok. 35 PLN). Sądzę, że to niezbyt wygórowana cena jak za taki box.
Link do oferty: http://www.filmarena-eng.com/blu-ray-nightmare-on-elm-street-1-7

Odnośnie mojej listy to raczej jest marzenie ściętej głowy...

Filmy polskie:

1. Nic śmiesznego
2. Młode wilki
3. Psy 1+2
4. Dług
5. Komedie Barei - najlepiej wszystkie w jednym boksie
6. Plac zbawiciela
7. Komornik
8. Hydrozagadka
9. Wniebowzięci
10. Rejs
11. Uprowadzenie Agaty
12. Sztos
13. Samowolka
14. Akademia Pana Kleksa 1-3

Filmy zagraniczne (polska wersja - lektor lub napisy - poszukiwana)

1. Filmografia D. Lyncha - na czele z "Miasteczkiem..."
2. Filmografia K. Smitha
3. Prawo Bronxu
4. Płytki grób
5. Trainspotting
6. Gang Olsena (cała seria)
7. Żandarm z Saint-Tropez (cała seria)
8. Alive (Dramat w Andach)
9. Trylogia "Goście, goście"
10. Akademia Policyjna (cała seria)
11. Sztorm (White Squall)
12. W sieci zła (Fallen)
13. Wściekle psy
14. Martwica mózgu
15. Donnie Darko (!!!)
16. Nieśmiertelny
17. Mechanik (The Machinist)
18. Requiem dla snu (!!!)
19. Podejrzani (!!!)
20. Świat Wayne 1+2

Pominąłem sporo interesujących tytułów, ale byłbym wniebowzięty, gdyby chociaż 25 % z mojej listy ukazało się na Blu-rayu w ciągu najbliższych 5 lat...
Żadna petycja, tym bardziej od kilkudziesięciu osób niczego nie zmieni - zainteresowanie filmami Blu-ray w naszym pięknym kraju jest na tyle niskie, że generalnie nie ma większego interesu w ich wydawaniu poza nielicznymi wyjątkami.
Ale próbujcie - to w końcu nic nie kosztuje. Chociaż moje zdanie jest takie, że zamiast liczyć na cuda bardziej skupiłbym się na nauce angielskiego lub sposobami dorobienia sobie polskiej wersji językowej - jak komuś bardzo na tym zależy to nic nie stoi na przeszkodzie poza własnym lenistwem Wink
Cytat: Czy ma on szansę poprawić jakość polskiego rynku filmów na Blu-ray?

Nie ma.
1. seria Halloween
2. seria Piątek Trzynastego
3. seria Koszmar z Ulicy Wiązów
4. seria Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną
5. seria Krzyk
5. Carrie(1976)
6. Coś (1982)
7.Terminator 2
8. Dziewczyna z Jersey ( z Benem Affleckiem)
9. Buntownik z wyboru
10. Przyjaciele (wszystkie 10 sezonów)
1) 07 Zgłoś Się
2) Zmiennicy
3) Ekstradycja
Obejrzałbym na BD:

1. Twin Peaks (serial, pełnometrażowy "Ogniu krocz ze mną" i książkę "Pamiętniki Laury Palmer w boksie).
2. Przystanek Alaska
3. House of Cards
4. True Detective
5. Filmy Barei - wydanie zbiorcze.

Zainteresowanie filmami na BluRay byłoby duże gdyby nie CENY, które sugerują od razu wejście na zavvi, amazon czy też zatokę.
(05-01-2015, 23:06)pepsi94 napisał(a): [ -> ]10. Przyjaciele (wszystkie 10 sezonów)

Mają się u nas dobrze na dvd - biorąc pod uwagę, że nawet w USA wydanie wyszło i owszem ładne, ale mocno wybrakowane, to nie ma za bardzo za czym tęsknić. Ale czasem korci, to fakt. Poza tym widzę, że temat szybko zamienił się w wyliczankę. Zamiast skupić się na naprawdę dużych tytułach, które mają szansę prędzej czy później się ukazać, Wy trzaskacie, jak opętani. 07 zgłoś się? Serio? Leci co chwila w tv i dla tv był kręcony, na dvd pewnie wyszedł, więc nawet jakby Jezus zszedł na Ziemię nikt by się nie bawił w konwersję tego na blu, bo nie ma to najmniejszego sensu.

Dziewczyna z Jersey - umarłem Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16