Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Obcy - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(21-03-2024, 00:29)Bender napisał(a): [ -> ]@Mierzwiak. jest producentem
Ale nie jest reżyserem więc czemu piszesz jakby to był wyłącznie jego film?
(20-03-2024, 20:39)Blade napisał(a): [ -> ]Vasquez w cywilu

Vasquez nigdy nie przejdzie co cywila !

(21-03-2024, 00:43)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Filmów których akcja dzieje się w kosmosie nigdy za wiele - HAL 9000

Nigdy, przenigdy Smile

Jak dla mnie TEASER wystarczy aby podjąć decyzję o wizycie w kinie - zwiastun tradycyjnie obejrzę już mając "oczy szeroko zamknięte". Czuję klimat Alien 3 - kolorystyka, wybrane ujęcia, wybrane akordy soundtracka.
Franczyza Alien odżywa na naszych oczach !
Jestem mega napalony - już szykuję plan odsłuchów soundtracków z Vinyla oraz powtórek całej serii Alien + Predator. Aliens będą 2 projekcje - 2K + 4K - zobaczę co to będzie z tym 4K, najwyższej pójdzie do odsprzedaży ze stratą.
(21-03-2024, 09:12)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Ale nie jest reżyserem więc czemu piszesz jakby to był wyłącznie jego film?

Nadinterpetujesz.
OK, to wyjaśnij po polsku o co chodzi w poniższym cytacie:

(20-03-2024, 20:21)Bender napisał(a): [ -> ]Scottowi nie pykneły te wyziewy ostatnie i nadal próbuje coś udowodnić.
Scott produkuje więc de facto decyduje co i jak. Alvareza zatrudnili aby wyreżyserował film.
(21-03-2024, 11:04)Glaeken napisał(a): [ -> ]Scott produkuje więc de facto decyduje co i jak. Alvareza zatrudnili aby wyreżyserował film.

Ponoć Scott na pokazie prywatnym rzekł oto że Alien Romulvs is fu**ing good, więc raczej miał wpływ na etapie scenariusza czy pre-produkcji a potem był zajęty Napoleonem i raczej to Alvarez miał więcej do powiedzenia niż Scott w trakcie zdjęć. A potem Ridley po pokazie prywatnym dał "green lght" na post-produkcję bez dokrętek na życzenie Scotta, co też oznacza, że mamy więcej Alvareza niż Scotta, którego rola sprowadzona została do roli guru-mentora, niż faktycznego Twórcy. To zdecydowanie film Alvareza z etykietką-nazwiskiem Scotta.
OK, to czemu piszesz, że Scottowi nie wyszły ostatnie "wyziewy"? Nie był jedynym producentem Covenant. Czy może jednak nagle reżyser ma znaczenie?
Bo to generalnie jego kocepty. Jest dosyć mocno zaangażowany w kwestie kierunku w jakim podąża franczyza jak i kształt samych filmów.
(21-03-2024, 09:20)ILSA FAUST napisał(a): [ -> ]
(20-03-2024, 20:39)Blade napisał(a): [ -> ]Vasquez w cywilu

Vasquez nigdy nie przejdzie co cywila !

(21-03-2024, 00:43)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Filmów których akcja dzieje się w kosmosie nigdy za wiele - HAL 9000

Nigdy, przenigdy Smile

Jak dla mnie TEASER wystarczy aby podjąć decyzję o wizycie w kinie - zwiastun tradycyjnie obejrzę już mając "oczy szeroko zamknięte". Czuję klimat Alien 3 - kolorystyka, wybrane ujęcia, wybrane akordy soundtracka.
Franczyza Alien odżywa na naszych oczach !
Jestem mega napalony - już szykuję plan odsłuchów soundtracków z Vinyla oraz powtórek całej serii Alien + Predator. Aliens będą 2 projekcje - 2K + 4K - zobaczę co to będzie z tym 4K, najwyższej pójdzie do odsprzedaży ze stratą.

To lepiej w ogóle nie kupować jak zakładasz z góry że za chwilę sprzedasz ze stratą. Nie wystarczy Ci jakość BD z certyfikatem THX musisz mieć 4K, a zapomniałem ty nie masz projektora JVC więc na telewizorkach BD wygląda słabo, to się zgadza.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19