Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman v Superman: Dawn of Justice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
To chyba lepiej, że zamówiłem z Filmareny wersję rozszerzoną Świtu sprawiedliwości. Nie chce mnie się czekać cztery tygodnie (do połowy sierpnia), a wolałbym obejrzeć film z Batmanem i Supermanem "na świeżo", żeby mieć w miarę dobre nastawienie do Legionu samobójców.
PS. Może się jeszcze okazać, że Galapagos da do swojego katalogu wydawniczego jeszcze parę wersji BvS "do wyboru, do koloru". Ciekawe, czy będzie do kupienia u nas digibook, jak za południową granicą.
http://www.magicbox.cz/blu-ray/batman-vs-superman-usvit-spravedlnosti-2bd-3d-2d-digibook
Ciekawe z jakiego kraju jest ten steel. Z Czech raczej nie...

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ciekawe czy u nas będzie wersja 3D BvS do kupienia bez MoS? Jak nie to słabo. Ja wezmę to 2-płytowe Ultimate, ale jednak 3D też bym chciał mieć do kompletu.
(28-06-2016, 13:09)poral napisał(a): [ -> ]Przecież widać logo na środku filmarena.
A no tak Smile Dopiero teraz zauważyłem.

Dziwiłem się ponieważ, kiedy patrzyłem na te steele w FilmArenie to nie pisało tam nic o wersji Ultimate w steelu czy futurepaku. Teraz już pisze. Smile
Można już składać zamówienia na Empiku:
http://www.batcave.com.pl/2016/07/mozna-juz-skladac-zamowienia-na-dvdblu-ray-batman-v-superman-swit-sprawiedliwosci/#comments

Polskie okładki na blu (najlepsza akurat dla tego wydania, które mnie interesuje):
[Obrazek: batman-v-superman-swit-sprawiedliwosci-b...088001.jpg]
[Obrazek: batman-v-superman-swit-sprawiedliwosci-u...092632.jpg]
[Obrazek: batman-v-superman-swit-sprawiedliwosci-3...088072.jpg]

Ale nie ma #*uja, że wydam na to 100 zł. Zobaczymy za ile będzie w innych sklepach.
Szkoda, że 3D jest osobno. Mówi się trudno, na premierę biorę Ultimate, a 3D może kiedyś, jak stanieje. Okładki i tak o niebo lepsze niż te z "Człowieka ze Stali".
Na hmv jest steel ze wszystkim razem za mniejszą kasę
Tylko zdaje się, że bez PL w wersji kinowej i dodatkach.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20