Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sugestie odnośnie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.



Weźcie mnie ukrzyżujcie, jak wam się tak podoba. Niech rzuci we mnie kamieniem kto sam jest bez grzechu.
OK, jeśli nie chcecie polityki, światopoglądu itd. na forum, to nie ma problemu. W takim razie od teraz tego typu posty będą leciały do kosza i będą karane ostrzeżeniami. Dotyczy to obydwu stron barykady. Temat o koronawirusie też zamykamy.
R E S P E C T
[Obrazek: giphy.webp]
No i git, dajmy sobie wszyscy buzi i zapomnijmy o całej sprawie Smile
Popieram Smile
(09-10-2021, 07:09)misfit napisał(a): [ -> ]
(08-10-2021, 18:59)Mefisto napisał(a): [ -> ]Dobrym rozwiązaniem byłoby też po prostu, no nie wiem, zakazać polityki na forum jakby nie było filmowo-wydaniowym i rozdawać ostrzeżenie za łamanie regulaminu. I po sprawie.

+1. Dorzuciłbym jeszcze do tego kwestię religii.

(...)

Mam zdanie odmienne. Nie sposób oddzielić kinematografię od polityki tudzież religii, przynajmniej w kontekście określonych tytułów. Kiedyś napisałem coś o A. Wajdzie (chyba nawet przeklepałem fizycznie z papierowego magazynu Kino) i wtrącił się jakiś gość. Poprosiłem go o zaniechanie wpisów, ale nie wyszło. Ostatecznie wszystkie posty (?) poszły do kosza, za co nadal odczuwam żal do Mateusza. Kwestię konsultowałem ze znajom będącym użytkownikiem forum Kino Polska.

Rym częstochowski z pamięci Smile : Kolega stwierdzi, że choć nas czytuje, to nigdy się tu nie zaloguje.
Z pewnością moderatorzy mają kłopot i uważam, że powinni  zająć jakieś stanowisko ad vocem.

EDIT:
Trochę spóźniłem się z postem gdyż nie zauważyłem reakcji Mateusza. Po jego wpisie brak mi pewności w jaki sposób dzielić się odczuciami na temat filmów np. A. Holland czy A. Wajdy. Muszę milczeć?

EDIT: 2
nieco zmodyfikowałem swój wcześniejszy wpis czyniąc go bardziej przystępnym. Jednak meritum pozostawiłem..
(09-10-2021, 10:58)Mateusz napisał(a): [ -> ]OK, jeśli nie chcecie polityki, światopoglądu itd. na forum, to nie ma problemu. W takim razie od teraz tego typu posty będą leciały do kosza i będą karane ostrzeżeniami. Dotyczy to obydwu stron barykady. Temat o koronawirusie też zamykamy.
Najwyższa pora! Czekam na kolejne zmiany: zaprzestania pisania pudelkopodobnych, clickbajtowych i przekopiowanych newsów.
Tak, hipokryzja pełną gębą. Po prostu powinny być wywalane posty gdzie jeden obraża drugiego i ostrzeżenie od modera. To wszystko. Każdy temat powinien być.
Każdy film to polityka , religia, wyzysk przez korporacje i nagle będziecie dyskutować to w czym Misfit siedzi okopany jak Niemiec w Normandii? Czyli czekać na jego posty o danych technicznych kolejnego filmu czy sprzętu, bo wiele więcej od niego większość nie ma bladego pojęcia w tym temacie.
Nie żeby mi jego wiedza przeszkadzała w czymkolwiek.
Meritum tego forum są i zawsze były WYDANIA filmów. Natomiast wrażeniami z każdego filmu można podzielić się tak, by nie rozkręcać przy tym polityczno-światopoglądowego pierdololo.
Chcesz pisać o polityce i kwestiach światopoglądowych nawiązując przy tym do filmów? Na Forum KMF znajdziesz dokładnie to, czego ci trzeba.
(09-10-2021, 15:51)Daras napisał(a): [ -> ]Nie sposób oddzielić kinematografię od polityki tudzież religii, przynajmniej w kontekście określonych tytułów. Kiedyś napisałem coś o A. Wajdzie (chyba nawet przeklepałem fizycznie z papierowego magazynu Kino) i wtrącił się jakiś gość. Poprosiłem go o zaniechanie wpisów, ale nie wyszło. Ostatecznie wszystkie posty (?) poszły do kosza, za co nadal odczuwam żal do Mateusza.

Twój post wylądował w koszu bo pisałeś nie na temat, a nie z powodów światopoglądowych.

https://forum.filmozercy.com/watek-z-wajda-kolekcja-filmow-z-okazji-90-urodzin?pid=43829#pid43829

Ale tak, w obecnej sytuacji to jest IMO wkładanie kija w mrowisko w tak spolaryzowanym społeczeństwie jak nasze, które nic dobrego nie wnosi, a tylko może doprowadzać do konfliktów. Poza tym w Internecie jest mnóstwo bardziej odpowiednich miejsc, w których można podyskutować sobie o Trybunale Konstytucyjnym, wolności mediów, Żydach, koronawirusie, czy tym czy lgbt to grzech czy nie.