Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sugestie odnośnie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dotyczy wątku o B. Lee i Mortal Kombat.

Gieferg, chciałem z Tobą pogadać (jak to określasz), ale nie znalazłem w koszu swoich postów. Bez cytatów własnych oraz Twoich dyskusja całkowicie straciła sens. Gdzie one są? Jakieś jaja!
Twoje posty odnoszące się do filmu są tutaj: https://forum.filmozercy.com/watek-wejscie-smoka
Gieferg - po prostu piszę jak się sprawy mają. Śmieciarstwo w dziale wydań, przekrzykiwanie się z osobami chcącymi pisać o filmie czy rzeczach zupełnie nie na temat? Fajnie, ale to już nie ze mną takie zabawy - i to niezależnie od tego czy mowa o tym czy jakimkolwiek innym forum. Mega wkurwiają mnie takie rzeczy i tego nie zmienię. I jak się zwróciło uwagę to jeszcze jeden z drugim dokręcają śrubę? Słabe, bardzo słabe...

Dziękuję za przywrócenie porządku w temacie Bruce'a Lee.
Nic co miało miejsce w wątku o Lee nie było choćby w połowie tak słabe jak szczeniacki szantaż rodem z piaskownicy, z którym tam wyjechałeś.
Szczeniacki szantaż? To łap to - możesz być pewien, że będę powtarzał akcję za każdym razem gdy najdzie cię ochota aby robić syf w dziale wydań Big Grin
Powtarzaj sobie do woli, świadczy to tylko o Tobie.
Misfit napisał:
Mega wkurwiają mnie takie rzeczy i tego nie zmienię. I jak się zwróciło uwagę to jeszcze jeden z drugim dokręcają śrubę? Słabe, bardzo słabe...

Ależ męskie. Brawo.
Wtrącę się bo sprawa dotyczy także mnie. Widziałem dużo syfu na forum, w tym OT na wiele stron. Dochodziły też inwektywy. Nie pamiętam aby reakcje forumowiczów / moderatorów były radykalne, o ile w ogóle były.  Owszem, pogaworzyłem chwilę z Giefergiem na temat „Wejścia Smoka”. Po jakimś czasie zauważyłem, że piszę w nieodpowiednim wątku i wraz ze swoim dyskutantem ustaliłem nowe miejsce kontynuacji. Zatem był tu akt woli aby zakończyć OT! Tak się też stało. Ty z kolei reagowałeś histerycznie. W sporze przyznaję rację Giefergowi, a to rzadkość. Sobie oczywiście również.

Misfit napisał:
Więc tak jak zapowiadałem, strzelam focha - miałem jutro założyć kilka nowych tematów w dziale wydań, m.in. "W krzywym zwierciadle" oraz "Jeździec bez głowy", ale już mi się nie chce. I więcej mi się nie zechce zakładania jakichkolwiek nowych tematów w tym dziale, przynajmniej dopóki ten temat:
(…)
Dziękuję za przywrócenie porządku w temacie Bruce'a Lee.

W temacie B. Lee chciałem jeszcze trochę napisać. Filmami wuxia interesuję się od lat 80. Planowałem dodać kilka smaczków dotyczących Małego Smoka w kontekście kariery aktorskiej. Na DVD mam jego najważniejsze filmy i dokonałem od cholery analiz (kadrowanie, audio, jakość obrazu itd.). Także myślałem o podzieleniu się odczuciami po wizycie w kinie ( chodzi o Wejście Smoka) wobec doświadczeń z home cinema. Jednak Ty cenisz fochy. OK. Zatem dziś ukłon w Twoją stronę, Misfit. Także strzelam focha abyś zauważył jakie to idiotyczne.
Nie wierzyłem, że kiedykolwiek tak mocno przyznam rację Giefregowi.
(08-07-2023, 22:16)Daras napisał(a): [ -> ]Po jakimś czasie zauważyłem, że piszę w nieodpowiednim wątku i wraz ze swoim dyskutantem ustaliłem nowe miejsce kontynuacji. Zatem był tu akt woli aby zakończyć OT!

Wiele razy już Ci się to zdarzało w trakcie Twojego pobytu na tym forum, że piszesz w złym temacie i z tego co pamiętam to chyba Gieferg kiedyś Ci pisał, że będzie zgłaszał każdy taki post do administracji Big Grin

Tym razem po zwróceniu uwagi napisałeś, że kończysz OT. I tego nie zrobiłeś. Gieferg napisał, że już nie będzie Ci odpisywał w niewłaściwym do tego temacie - i też zlał to. Miejsce kontynuowania dyskusji nie na temat podał Gieferg, ale i to nie zakończyło sprawy i postanowiliście dalej niepotrzebnie zaśmiecać temat i to mimo tego, że można to było wszystko załatwić przez PW. Końca tego wszystkiego nie było widać, z tego też powodu stwierdziłem, że to już za dużo.
Nie oczekuję jakichkolwiek specjalnych względów - po prostu bronię przestrzegania regulaminu forum i będę to robił tak długo jak będzie trzeba, a szczególnie poniższego zapisu:
Cytat:W tym dziale nie dyskutujemy o filmach, lecz o wszystkim co związane z WYDANIAMI. Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat filmu odwiedź dział Filmy.

I jeśli czuję taką potrzebę to nie będę się wahał używać do tego wszystkich możliwych środków, nie ważne czy chodzi o Darasa czy kogokolwiek innego. Jak się to komuś nie podoba to już nie mój problem.
Misfit napisał:
I jeśli czuję taką potrzebę to nie będę się wahał używać do tego wszystkich możliwych środków, nie ważne czy chodzi o Darasa czy kogokolwiek innego.

Chyba rozumiem.



Misfit napisał(a):Gieferg napisał, że już nie będzie Ci odpisywał w niewłaściwym do tego temacie - i też zlał to.

Z tobą się serio gada jak ze ścianą...
Żeby ktoś w moich oczach w tak krótkim czasie zaliczył taki zjazd jak ty w ciągu ostatniej doby to jest naprawdę ewenement.

Cytat:I jeśli czuję taką potrzebę to nie będę się wahał używać do tego wszystkich możliwych środków, nie ważne czy chodzi o Darasa czy kogokolwiek innego. Jak się to komuś nie podoba to już nie mój problem.
I jeszcze dalej w to brniesz, pokazując przy okazji "true colors".

No ale ok, proszę bardzo, skoro tak lubisz:

Final word: jak dla mnie ostro przesadzasz, a cały twój roszczeniowy ton oraz metody jakie stosujesz, żeby wymusić co ci pasuje są gówniarskie i poniżej krytyki. Ale skoro tak lubisz, to się dostosuję i zastosuję wobec ciebie twoje własne podejście - w związku z powyższym, o ile wcześniej jeszcze mnie to w jakimś stopniu obchodziło, tak właśnie przestało i od teraz oficjalnie mam w dupie twoje stanowisko na temat tego jak być powinno i będę je zlewał ciepłym moczem, kiedy mi będzie wygodnie. Jak ci się nie podoba, to już nie mój problem.

Happy? Smile