Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sugestie odnośnie forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-07-2023, 05:41)Gieferg napisał(a): [ -> ]Żeby ktoś w moich oczach w tak krótkim czasie zaliczył taki zjazd jak ty w ciągu ostatniej doby to jest naprawdę ewenement.

Wzajemnie.

(09-07-2023, 05:41)Gieferg napisał(a): [ -> ]metody jakie stosujesz, żeby wymusić co ci pasuje

(09-07-2023, 05:41)Gieferg napisał(a): [ -> ]w związku z powyższym, o ile wcześniej jeszcze mnie to w jakimś stopniu obchodziło, tak właśnie przestało i od teraz oficjalnie mam w dupie twoje stanowisko na temat tego jak być powinno i będę je zlewał ciepłym moczem, kiedy mi będzie wygodnie.

Co mi pasuje? Nie wiem jak mam rozumieć ostatnie słowa, ale z niecierpliwością czekam na ich realizację.
Taka rada - jeśli nagle przestały ci pasować kluczowe zapisy regulaminu forum Filmożerców to zaproponuj ich zmianę. A póki co jesteś zobowiązany do stosowania się do nich tak samo jak każdy inny.
Misfit napisał:
Nie oczekuję jakichkolwiek specjalnych względów - po prostu bronię przestrzegania regulaminu forum i będę to robił tak długo jak będzie trzeba...

Kontynuuj, kontynuuj – coś w tym jest. Bo jak zapewne wiesz...





EDIT:
Otworzyłem piwo. Na trzeźwo nie dało się komentować wpisów kolegi Misfita. Po złotym napoju także. Jakaś masakra. Skąd się tacy ludzie biorą? Pytanie retoryczne, oczywiście.
Panowie, jest niedziela. Ładne słoneczko. Daras, zarzekałeś się, że na forum w weekendy nie zaglądasz. Dajcie już spokój i po prostu zakończcie temat. Wszyscy wnosicie wiele superpozytywnych rzeczy na forum, więc takie spory między Wami wyglądają jak kłótnie rodziców Wink Każdy z Was ma trochę racji. Po prostu wszyscy powinniśmy się zmusić do nieco większej dyscypliny na codzień i będzie nam się tu przyjemnie siedziało.
Cytat:Panowie, jest niedziela. Ładne słoneczko.

W pełni wykorzystane:
[Obrazek: MEMP80N_t.JPG]

Tongue
Cytat:
Panowie, jest niedziela. Ładne słoneczko. Daras, zarzekałeś się, że na forum w weekendy nie zaglądasz.

Zarzekała się baba błota. Wink Sprawa dotyczyła mnie, stąd nadmiarowe zainteresowanie forum. Niemniej słoneczko wykorzystane.

Niedzielę spędziłem wspaniale w gronie znajomych z piaskownicy. Oczywiście zaliczyliśmy w kinie kultowy film „Wejście Smoka” (1973). Potem, co zrozumiałe były Puby. Dyskusje o filmie nie miały końca. Rozważam zrelacjonowanie naszych uwag na forum - oczywiście w stosownym dziale (obym się ponownie nie pogubił). Nikt nie lubi gdy znikają jego posty bez sensu. Przygodę z durnowatą cenzurą miałem nadzieję zakończyć po roku 1989.

Było super! Frekwencja w kinie dopisała. Przedział wiekowy? Od młodzieży do babć! Kurna, superowe klimaty. Po projekcji zadałem kilka pytań znajomemu, który kilka miesięcy temu wywalczył medal w karate. Mam nadzieję o tym napisać w kontekście oceny filmu. Oczywiście we właściwym wątku, choć ręce opadają. Zaczynam mieć to forum w poważaniu. Zobaczymy jak będzie.
Plik załącznika jest za duży. Maksymalny rozmiar pliku to 1024 kilobajtów.

Prośba o zwiększenie limitu do 2MB?
Mamy na forum typka, który jest albo trollem, albo ciężkim przypadkiem idioty. Odechciewa się czytać kolejne wątki zapełniane jego rzygowinami, co ciekawe, niektórzy wciąż próbują z pacjentem dyskutować.
Ja obstawiam pierwsze i moim zdaniem gość nawet nie wiem czy faktycznie cokolwiek kupuje - wygląda zdecydowanie bardziej na trolla, bo jego wpisy wydają się być spowodowane przede wszystkim prowokowaniem innychWink Faktycznie jednak zwraca uwagę wypisywaniem idiotyzmów usiłujących wyprowadzić kogoś z równowagi, więc rozumiem Twój wpis.
Jest ich dwoch, dyskutuja sami ze soba i maja podobny styl pisania.
Proszę o zwiększenie limit ilości załączników z 5 do przynajmniej 10-15 Smile ...