Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurwa debile - bo od razu nie mogli rzucić, nie. Po prostu brak słów.
Przyłączam się do narzekania Mefisto. Będę musiał sprzedać tego steela 4K i kupić kolekcjonerkę. Steel w UK jest już sold out i na ebayu osiąga niezłe ceny. Tym faktem się pocieszam, bo jakoś nie uśmiecha mi się bawić w cały ten cyrk związany ze sprzedażą na portalu aukcyjnym.
Pewnie chodzilo o prawa do sciezki dzwiekowej, a raczej ich braku, dlatego tylko steel byl dostepny wczesniej (w tym jak i w pozostalych 3 Carpenterach w steelach z UK nie ma czwartej plyty z soundtrackiem).

EDIT:

Pozatym, chyba nie ma co narzekac, bo kto kupil steelbooka to moze odsprzedac, podejrzewam, ze drozej niz kupil i zakupic kolekcjonerke.

PS. Kod Welcome 346 w sklepie zavvi dziala na te wydanie, wiec mozna je dostac za £26.99.
Też tak myślę, że chodziło o soundtrack. Mogli poczekać z premierą tego steela do czasu wyjaśnienia sprawy i zamieścić gdzieś informację (np. na fejsie), że wkrótce kolekcjonerka trafi do sprzedaży (chodzi mi o dystrybutora - Studio Canal).
Soundtracki, które znalazły się w trzech dotychczas wydanych kolekcjonerkach, ukazały się wcześniej dzięki Silva Screen Records (na pewno Escape from NY i The Fog). Score Prince of Darkness wyszedł w 2008 roku w wydaniu 2CD dzięki AHI Records:
https://buysoundtrax.myshopify.com/products/prince-of-darkness-original-soundtrack-by-john-carpenter-alan-howarth-2-cd-set
W 1987 roku Varese wydało score na 1CD.
A macie pomysł dlaczego w tych Carpenterach nie ma dźwięku w menu ? Smile
Moje płyty jeszcze nie były w odtwarzaczu więc nie mam pojęcia dlaczego jest tak jak piszesz. Muszę sobie zarezerwować któryś z weekendowych wieczorów na seanse z Carpenterem.
Prawa do soundtracku to bujda na resorach jak dla mnie, bo mogli chociażby wspomnieć o tym, że planują kolekcjonerkę też, ale jej ukazanie się nie jest pewne bo coś tam, albo że może być pozbawiona rzeczonej płyty z muzyką (wszak pozostałe materiały na pewno już mają przygotowane, podrukowane) - tego wymaga profesjonalizm. Ja na ten przykład kupiłem sobie zwykłe wydanie za bandycką cenę względem jego zawartości (zwykły amaray, brak książeczki czy chociaż slipa) i teraz nawet nie mam tego jak sprzedać, bo kto by to kupił w obliczu podobnych rewelacji.
Dla mnie bylo oczywiste, ze predzej czy pozniej studicanal wyda to chociazby w amareyu, bo jak narazie dostepny byl tylko steel 4K. Chyba nie ma takiego filmu, ktory bylby dostepny na plycie UHD tylko w steelu.

Na kolekcjonerke nie liczylem ale sie doczekalem ;-)
Dziwne, że ten jeden steel z tym Księciem się wyprzedał
Taka plotka z hidefninja forum ;-)

[Obrazek: 47573242_1431155743681919_84472561005494...jpg.405555]