Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-11-2023, 22:04)piti198 napisał(a): [ -> ]Dla niezalogowanych te 3 pierwsze obrazki nie pokazują się.
Dlaczego nie dodasz jako obrazek z innej strony?
Kod:
[img]adres obrazka[/img]

PIti, tak zrobiłem
[img]adres obrazka[/img]

u mnie działa, nie umiem inaczej, ale chętnie się nauczę Smile

adres obrazka ze strony filmożerców.
mam dać z innej strony? jakiej?
przy okazji pozbędę się tych miniatur pod spodem?
Spodziewajcie się w przyszłym roku od Francuzów Imię róży oraz Nikita, a w okolicach 2025 Wielkiego błękitu na UHD.
(12-11-2023, 11:40)misfit napisał(a): [ -> ]Spodziewajcie się w przyszłym roku od Francuzów Imię róży oraz Nikita, a w okolicach 2025 Wielkiego błękitu na UHD.
A skąd takie info posiadacie przyjacielu?? ?
Od francuskich dystrybutorów. Na razie bez konkretnych dat, więc niewykluczone, że może w międzyczasie jakieś obsuwy się zdarzą. Ale dzieje się... Smile

Nikita:
Cytat:Released in 1990, nominated for 8 César awards and the first French feature film to top the 5 million box-office mark in the USA, the #CultMovie will be available on Blu-ray and Blu-ray 4K Ultra HD in 2024.

https://twitter.com/Gaumont/status/1707300886911889617

Imię róży (tłumaczenie z francuskiego):
Cytat:Germany-based Neue Constantin Film recently undertook a meticulous restoration of the film in 4K, a process initially carried out without the direct collaboration of Jean-Jacques Annaud. In an interview relayed by Le Point, Annaud revealed a sincere appreciation for the exceptional quality of this new master he had discovered, which elevates the original work like never before, thanks in particular to a new scan of the original 35mm negatives. The director's excitement was evident when he had the privilege of introducing this 4K-restored version during the closing event of the 15th Lyon Lumière Festival, held last October.

In France, this classic will re-emerge in cinemas, followed by a 4K Ultra HD Blu-ray release scheduled for the second quarter of 2024.
(12-11-2023, 11:40)misfit napisał(a): [ -> ]w okolicach 2025 Wielkiego błękitu na UHD.

Wolno to idzie, niedawno kupiłem BD "Subway", żeby przyspieszyć Bessona na UHD Big Grin
Kurde, aż mi się mokro zrobiło. Choć trochę dziwne te daty, skoro rocznica Wielkiego błękitu jest w... tym roku. A tak jeszcze tyle czekania i modlenia się, żeby żabojady nie spierdoliły znowu kolorów :|
@Mefisto
Co jak co, ale teal to akurat pasuje do morskich widoczków...  Wink
Masz minus 1 do reputacji Tongue
Już 5 lat temu słyszałem o nowym remasterze Wielkiego błękitu, który pokazywany był na festiwalu w Cannes. Ale to było ze skanu 2K, więc wygląda na to, że rozpoczynają zabawę od nowa.

(09-10-2023, 22:36)Mefisto napisał(a): [ -> ]Samuraj pod koniec listopada ma się pojawić

Jest już recka nowego BD ze screenami dopasowanymi do tych z capsa. Zapowiada się obiecująco w stosunku do poprzednich remasterów, ale jak ktoś jest przyzwyczajony do kolorków ze starego Criteriona to pewnie i tak będzie miał problem Wink

https://testsbluray.com/2023/11/07/test-blu-ray-le-samourai-2023/
[Obrazek: truelies4k-large.jpg]

Cytat:Street Date
Digital: December 12, 2023
Physical: March 12, 2024

Feature Run Time: Approx. 141 minutes

Rating: U.S. Rated PG-13

Aspect Ratio
Digital: 2.39:1
Physical: 2.39:1

Disc Size
4K UHD: 100GB
Blu-ray: 50GB

U.S. Audio
Digital: English Dolby Atmos (UHD only, some platforms), English 5.1 & 2.0 Dolby Digital, Spanish 5.1 & 2.0 Dolby Digital, French 5.1 & 2.0 Dolby Digital, English 2.0 Dolby Digital Descriptive Audio (some platforms)
4K UHD: English Dolby Atmos, English 2.0 DTS-HDMA, English 2.0 Dolby Digital AD, French 5.1 DTS-HDHR, Spanish 5.1 Dolby Digital
Blu-ray: English 5.1 DTS-HDMA, English 2.0 Dolby Digital, English 2.0 Dolby Digital AD, French 5.1 DTS-HDHR, Spanish 5.1 Dolby Digital

U.S. Subtitles
Digital: English SDH, Spanish
Physical: English SDH, Spanish, French

BONUS FEATURES (NEW):
Fear Is Not an Option: A Look Back at True Lies – Unveil the explosive behind-the-scenes secrets of True Lies with the cast and crew as they share untold tales of daring stunts, cutting-edge technology, and the comedic genius that brought this spy-thriller to life.
Archives: Script, Artwork, Marketing – Dive into the production secrets of True Lies with these exclusive behind-the-scenes documents and more.

ADDITIONAL BONUS:
Theatrical Trailer