Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(24-11-2023, 23:39)Redrum napisał(a): [ -> ]eXistenZ od Vinegar Syndrome:

[Obrazek: exist.jpg]

[Obrazek: exist1.jpg]

https://vinegarsyndrome.com/products/existenz?_kx=umEtE5yhbESpLC1y5pVS4V_Zpqfh3bHYJSx6onkHY74%3D.W8ryf6

Genialny film, prequel Crimes of the Future, Cronenberg w najlepszym wydaniu.
Klimat filmu jest obłędny.
Wchodzę w ciemno - zamawiam - w końcu porządne wydanie tego klasyka.
Zrobiłeś mi dzień - leci punkcik Smile
No to wyjaśniło się czemu Arrow wydał Django tylko w USA. Już niedługo lepsza edycja wyjdzie w UK:
[Obrazek: 16816.jpg]

4K RESTORATION OF THE FILM
Django & Django - A riveting feature-length testimonial by Quentin Tarantino complements this edition: showing many clips, he explains how Sergio Corbucci's 'Django' permeates his own films from 'Reservoir Dogs' to his resounding tribute 'Django Unchained'. And whimsically Tarantino tells how, in his 'Once Upon a Time... in Hollywood', his fictional actor, played by Leonardo DiCaprio, ends up working for the real Sergio Corbucci. (By Steve Della Casa and Luca Rea. Directed by Luca Rea. 2021. 78 Mins).
On-disc interviews with Franco Nero on being Django, Ruggero Deodato (of 'Cannibal Holocaust' fame) on being Sergio Corbucci's assistant, Alex Cox (Creator of BBC' Moviedrome & cult-director of RepoMan) defines DJANGO
New reworked English subtitles & additional SDH
Perfect-Bound 64 pages booklet with foreword by Franco Nero: "Django The Western Cranked-up!" by Kevin Grant. FAB Press
ArtCard with original posters
Slip Case Serial Numbered + reversible inlays with 3 key artworks

Ponadto Paramount zapowiedział na luty Footloose Cool
Ooo... czyli jednak cierpliwość się opłaciła dla odmiany Tongue
(30-11-2023, 12:40)sydney33 napisał(a): [ -> ]Fargo Blu-ray nowy transfer - płyta z wydania od „shout factory” region A

Tyle tych premier, że nawet nie wiedziałem, iż wyszło. Jak transferek 4K?
Widzę, że kolega już podesłał link ze screenami który wiele wyjaśnia. Lubię ten film i chciałem mieć w najlepszym wydaniu. Przez najbliższy czas myślę, że nic nowego już nie dostaniemy. Oczywiście mogło być lepiej ale to solidne wydanie.
Niemiecki dystrybutor Capelight Pictures zapowiedział na 2024 r.
- 12 Angry Men
- Dressed to Kill
- Red Dawn
- Ronin
- The Night of the Hunter
- Thelma & Louise
(30-11-2023, 17:58)misfit napisał(a): [ -> ]Red Dawn
Heart
(30-11-2023, 17:58)misfit napisał(a): [ -> ]Niemiecki dystrybutor Capelight Pictures zapowiedział na 2024 r.
- Red Dawn
- Ronin
- Thelma & Louise

Dopiero co Ronin 4K z Kino Lorber dojechał kilka tygodni temu, nie mogłem się powtrzymać Smile
Ale z Red Dawn i Thelmą się wstrzymałem z USA, z Louisą też, jakiś wewnętrzny głos i saldo na koncie mnie powstrzymało.

czy te transfery będą nowe czy takie samo jak w USA?
Z Ronina jestem zadowolony bardzo, na Red Dawn i Thelmę poczekam chyba na aż będzie więcej danych lub capsy
Tymczasem sklep Filmgame.cz wrzucił takie grafiki na swój profil FB:
[Obrazek: MEQP76U_t.jpg]
[Obrazek: MEQP77Q_t.jpg]

A zatem czekamy na czeskie wydania:
- Siedem
- Gliniarz z Beverly Hills
- Truman Show
- Firma
- Flashdance
- Jądro Ziemi
- Przyjaciele?