Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Najnowsza generacja konsol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(30-10-2020, 07:12)lovelybones napisał(a): [ -> ]Przy unboxingu rękawiczki to podstawa.
Dobrze, że nie kombinezon.

Ktoś już kupił/zamówił PS5?
Mnie ma dziś przyjść. Smile
Zadzwonił tydzień temu jakiś kutasiarz z xkomu i powiedział, że nie będą mieć żadnych konsol na premierę i jeśli się zdecyduję na zostawienie preorderu u nich to może dostałbym konsole gdzieś po nowym roku. Dodam, że kasę ściągnęli 2 miesiące temu z góry. Wycofałem u nich preorder. Próbowałem jeszcze walczyć wczoraj z mm, me i neonet, ale strony się wysypywały. U nich podobno mieli dostarczać do połowy grudnia ten nakład na premierę. Zapomniałem całkowicie o allegro bo podobno część z tych sklepów sprzedawała też tam ten nakład co mieli na premierę. Tam by było najłatwiej kupić. Także do końca roku na pewno nie będę miał PS5. Może po nowym roku pojawią się jakieś bundle, tylko teraz wyjątkowo wolałbym żeby gry były cyfrowe w zestawie zamiast na płytach.
X-kom nie jest partnerem Sony (w przeciwieństwie do sieci jak MM czy ME) więc fakt że nie mieli gwarancji otrzymania choćby jednej sztuki a pobierali z góry całą kwotę jest godny politowania.
A tego bonu na 500 zeta na kompa Ci nie oferowali?Wink Bo coś pisali o tym ludzie w komentarzach na ppe.pl
A ja już mam PS5, wczoraj grałem trochę w tego Astro's Playroom, to bardziej taka demonstracja możliwości tego pada.
Tylko trochę dziwi, że coś mało jest dostępnego miejsca na tym dysku, jest jakoś dziwnie zarządzany. Z tego powodu nie przeniosło mi wszystkich gier z PS4, tylko musiałem coś usunąć, bo pojawiał się jakiś błąd. Chyba, że coś źle zrobiłem.
Ale wygląd mi się nie za bardzo podoba, konsola wygląda tak plastikowo, jak z odpustu.
Mówił coś o bonie na komputer 500 zł, ale nie potrzebuję komputera za kilka tysięcy zwłaszcza w specyfikacji nie wybranej przeze mnie. Pytałem czy oferują voucher 100 zł w ramach przeprosin bo czytałem na internecie, że miała być taka opcja to powiedział, że nie. Może ten voucher jest tylko dla osób co trzymały dalej preorder u nich.

Edit: Jednak dostałem ten bon na 100 zł do wykorzystania do końca roku w sklepie.
Jest taki błąd na PS5, że po włożeniu płyty z grą, jeśli samemu nacisnęło się na przycisk kopiowanie i gra się zainstalowała, to po wyłączeniu konsoli usuwa tą grę z dysku. Rozwiązanie jest takie, że trzeba pozwolić konsoli skopiować te pliki i już nie usuwa gry.
Ktoś wie kiedy PS5 będzie w końcu ponownie dostępny w sklepach stacjonarnych? Czytałem że niby pod koniec stycznia ale nadal widzę, że nie ma :/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18