Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pearlzfan - kolekcja UHD/BD/DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
@Kirek
To jest zwykle wyszczególnione na okładce jako właściwości lub dodatki do wydania: "Wendecover".
Kolekcja SW niekompletna - łapka w dół.
Cytat:Do kolekcji nie trafią Solo, który mi nie podszedł (szaro, buro, ciemno, nudno i tylko scena potwierdzająca, że "Han strzelił pierwszy" in plus) i IXtka, która jest brzydkim 2-godzinnym teledyskiem bez ładu i składu zmontowanym przez gimnazjalistę z ADHD z najgłupszym zakończeniem sagi jaki można sobie wyobrazić - not my kind of cinema.
U mnie kolekcja SW to epizody I-Vi na... DVD i Rogue One na BD. Może Solo wpadnie jak się trafi w sensownej cenie, bo był nawet znośny.
Całe sequel trilogy to "not my kind of cinema", IX nawet nie widziałem i na razie nie zamierzam.

Original Trilogy dostanie upgrade gdy go wydadzą jak należy, jak nie - dalej będę oglądał tylko despecialized i inne fanowskie restoracje.
Ostatnio obejrzałem całą sagę SW w 4K i dopiero teraz zaczynam doceniać prequele Wink Tam to przynajmniej była fabuła. Epizody VII-IX dla mnie nie istnieją. Rogue One to najlepsze SW od czasu epizodu VI. Warto obejrzeć choćby dla transferu, bo to wydanie 4K wygląda obłędnie Smile
(21-12-2020, 16:44)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Kolekcja SW niekompletna - łapka w dół.
Zbieram tylko te filmy, które mi się podobają (lub przekładając to na oceny: nie schodzą poniżej 6-7/10Smile ).

(21-12-2020, 17:50)Dziel napisał(a): [ -> ]Epizody VII-IX dla mnie nie istnieją
VII dla mnie była takim bezpiecznym przygotowaniem/badaniem gruntu, taki rebooto-remake - z jednej strony idziemy do przodu, ciągniemy historię dalej i wprowadzamy "nowych" bohaterów, ale wg tego samego przepisu co IV. VIII dla mnie to powiew świeżości i druga ulubiona część po V. IX zaś to jakiś koszmarny zakalec pod każdym względem. Zamiast pójść za ciosem "let the past die" z VIII i spróbować zrobić coś nowego, to Abrams wraz ze studiem wystraszyli się bojkotu grupki psychofanów niezadowolonych z VIII ponownie nakręcili to samo. Tyle, że najgorzej jak się tylko dało. Do momentu premiery IX najsłabszą uważałem cz I i II. Po seansie RoS to się zmieniło.
Moja kolejność ulubionych:
1. Imperium kontratakuje
2. Ostatni Jedi
3. Rogue 1
4. Nowa nadzieja
5. Mandalorian S2
6. Powrót Jedi
7. Przebudzenie mocy
8. Zemsta Sithów
9. Atak klonów
10. Mandalorian S1
11. Mroczne widmo
12. Solo
13. Skywalker odrodzenie

(21-12-2020, 17:50)Dziel napisał(a): [ -> ]Warto obejrzeć choćby dla transferu, bo to wydanie 4K wygląda obłędnie
pełna zgoda. R1 w 4K wygląda bajecznie!
A jednak jeszcze jeden, chyba najważniejszy, update w tym roku. Moja druga połówka sprawiła mi nie lada niespodziankę prezentując mi mój ulubiony serial Big Grin
Szykuje się kolejna powtórka Big Grin
[Obrazek: GueJAgV.jpg]
GratulacjeSmile bardzo fajny nabytek, serial bardzo dobry, a niektore odcinki wrecz genialne
Jeżeli nie wk***ia cię ten typek z wyłupiastymi oczami to tak, serial nawet niezły Smile
Jak przebija Black sails to biorę w ciemno
Nie widziałem Black Sails, ale imho ten pic trafia w punkt Wink
[Obrazek: wfgtoxiyah241.jpg?auto=webp&s=67...162a8060f2]