Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ja chyba kupie tego T2 od nich dla samej beki. Jedno dziwadło w kolekcji być musi Big Grin
Absurdalne wydanie, które nie ma mi nic do zaoferowania, w dodatku z paskudnym obrazem.
Nie wiem ile musiałbym wypić, żeby w ogóle rozważać wydawanie na to kasy.
Widzę dużo narzekania na nowe wydanie T2, ale pewnie i tak większość kupi Tongue
To tylko kwestia odpowiedniej ceny Big Grin
20 zeta pewnie bym dał. Może nawet 30.

Niby czemu, ktos miałby to kupować, skoro jest dostępne normalne wydanie w normalnej cenie?

Przeciez wiadomo, że HDR w T2 jest marny, (zresztą, wszystko w tym wydaniu jest marne) więc po cholerę to komu?
Może ten Szołaj do wersji rozszerzonej by mnie interesował, gdyby nie to, że akurat nie lubię rozszerzonej wersji T2, ale nawet gdyby to i tak nie na tyle by za to wykładać taką kasę (czy nawet połowę takiej kasy). Intresowałoby mnie open matte ale już wiadomo, że go tam nie ma, więc co, dubbing? 3D?
Mnie nie pytaj, ja nie rozumiem fenomenu tego filmu familijnego, dla mnie pierwsza cześć jest 100 razy lepsza i czekam na UHD "Elektronicznego mordercy"  Tongue
Cytat:ja nie rozumiem fenomenu tego filmu familijnego
Mam tak ze Star Warsami Tongue
(choć akurat dla mnie T2 to też familijny i lajtowy remake lepszej jedynki, ale wciąż 10/10).
Jestem jak najbardziej za T1 w formacie UHD, ale obowiązkowo muszą zamieścić ścieżkę mono. Nigdy nie oglądam T1 z dziadowskim remasterem 5.1. Te nowe, nagrane dźwięki wystrzałów itp. po prostu mnie dobijają.
(12-12-2021, 10:52)Glaeken napisał(a): [ -> ]Ja chyba kupie tego T2 od nich dla samej beki. Jedno dziwadło w kolekcji być musi Big Grin
Wycofuję się ze swojego własnego pomysłu. Nie wiem ile musiałbym wypić żeby zapłacic prawie 300pln za T2 w 4K w steelbooku od Nstudio. Myslalem ze bedzie cena 150pln max...
Widzę, że na przyszły rok w końcu planują tych Rambo 1-3 i Read Heat. Oby to były zwykłe wydania bez żadnych śląskich lektorów, kilku płyt i innych dziwactw. Jedna płyta, film z napisami i (oby!) nie tylko z dubbingiem, najlepiej dychę taniej od wydań T2 z minionego lata - tyle mi wystarczy. Jeśli tak to wydadzą, biorę wszystkie cztery.
(14-12-2021, 09:41)Juby napisał(a): [ -> ]zwykłe wydania bez żadnych śląskich lektorów
Będzie w gwarze podhalańskiej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21