Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Biorę!!!!
Że też wam chcę się kupować to wykastrowane z HDR badziewie. Przecież te filmy kosztują połowę tej ceny w pełnoprawnym wydaniu. Aż tak wam zależy na napisach i lektorze ? Większa część forum ma przerobionego panasa lub oppo na to utrudnienie, jeśli chodzi o napisy.
Nie mam przerobionego panasa. Ani oppo. Ani sprzętu do robienia kopii zapasowej.

Cena pakietu na Blu spoko, chociaż okładki najlepsze mają wydania solo. Poczekam aż ktoś kupi i da znać jaki to transfer i jakiego dali lektora (może znowu coś z klasyki), wtedy przemyślę, które wydanie/a sobie zamówić pod choinkę.
Ja bardzo długo czekałem na rodzime wydanie trylogii.
Zamówiłem 3 części osobno.Teraz czekam z niecierpliwością.
Tak jak ktoś wcześniej napisał o braku HDR w tych filmach chyba różnicy nie robi.
(28-09-2022, 15:51)GOLUMN napisał(a): [ -> ]Tak jak ktoś wcześniej napisał o braku HDR w tych filmach chyba różnicy nie robi.

Robi.
Poza tym brak HDR oznaczałby także brak WCG.
(28-09-2022, 15:51)GOLUMN napisał(a): [ -> ]Tak jak ktoś wcześniej napisał o braku HDR w tych filmach chyba różnicy nie robi.
Robi bardzo dużą różnicę, no ale jakos trzeba sobie usprawiedliwić kolejne buble w wykonaniu tego dystrybutora Smile
Czyli co, jeśli chodzi o Rambo, to jednak najlepiej obstalować sobie trójpak 4K z Włoch?
To, że nie ma oznaczenia na okładce jeszcze nie przesądza o braku HDR.
Mam nadzieję, że wydanie Terminatora czegoś ich nauczyło i nie powtórzą tego samego błędu.
A nawet jeżeli tak to może ktoś od nich czyta ten wątek i zdążą to jeszcze poprawić do 24.11 Smile
Wysłałem do nich zapytanie odnośnie HDR.Zobaczymy czy i co odpiszą.Dam wam znać.
(28-09-2022, 16:30)Kirek napisał(a): [ -> ]To, że nie ma oznaczenia na okładce jeszcze nie przesądza o braku HDR.
Niby nie, ale patrząc na to, że dźwiękiem się chwalą ile mogą (loga na okładkach i na grafikach promocyjnych), to myślę, że akurat o HDRze by nie zapomnieli wspomnieć.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21