Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Studio N
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ten cały entclick VOD to już się zawinął Smile a to ciekawe bo te filmy "tłumaczone" przez studio n tam byłyyy
Mi się wydaje, że to wcale nie zaskakujące. Entclick bazowal na katalogu Vision, który wydawał filmy, które ostatnio wydał N. A Entclick był za drogi dla współczesnego konsumenta. Priorytety się zmieniły. Kiedyś człowiek dawał pół wypłaty za winyla od marynarza, teraz jest ból o to, że ktoś chce ukrócić współdzielenie kont. A z drugiej strony ludzie opłacają pirackie cda.
(29-09-2022, 14:21)Mefisto napisał(a): [ -> ]
(29-09-2022, 12:54)blu_ray napisał(a): [ -> ]trochę pogmatwany mój przekaz ale co tam

You just went full Daras Smile

(29-09-2022, 16:53)sebas napisał(a): [ -> ]
(29-09-2022, 14:21)Mefisto napisał(a): [ -> ]You just went full Daras
Nie do końca. Zabrakło zacytowania siebie samego z dawnych lat Wink

Ja sobie wypraszam takie paralele. Wink A gdzie u kolegi blu_ray: podkreślenia, pogrubienia, nawiasy, cudzysłowy, ukośniki, odnośniki (*), Post Scripta – et cetera, et cetera, et... Smile

(29-09-2022, 17:33)blu_ray napisał(a): [ -> ]Niemniej zostało w mojej wypowiedzi coś zauważoneWink
Jednakże wszelkie podobieństwa są niezamierzone i przypadkowe jak też wynikające z przejęciem się zagadnienia do pisanego postu xd
Czy jakoś tak mniej wiecej no chyba że inaczej Wink

Rozumiem – chyba, że jakoś tak mniej więcej, no chyba, że inaczej. Wink





EDIT:
Zwracam honor. Jednak są u kolegi nawiasy. Brawo i gratulacje! Cool
...i nic dodać mnie tu choć jednakowoż dodaję co poniekąd zaprzecza prologowi zdaniaWink
ogólnie wzajemny rispect dla uogólnienia że tak napiszę w miejscu tu tym Smile
Dobrego popołudnia Wszystkim i Zdrowia by jakiś znaczniejszy przekaz poszedł Smile
Mój piątkowy mail do dystrybutora:
Juby napisał(a):Dobry wieczór,

Czy planują Państwo kolejne wydania filmów na nośnikach Blu-ray i UHD? Od ostatnich (Rambo 1-3 i Nieśmiertelny) minął niemal rok, od tego czasu nic się nie pojawiło. Czy mają Państwo w planach wydania innych tytułów w tym, lub na początku przyszłego roku?

Pozdrawiam,

Ich jakże wyczerpująca odpowiedź (nic nie pominąłem):
Studio N Team napisał(a):Nie planujemy.

Rolleyes
Mogło być bardziej wyczerpująco : Nie. Big Grin
Nie poszaleli za bardzo Tongue
No ale co ci mieli odpowiedziec? Skoro nic nie planuja to ci odpowiedzieli, ze nie planują Smile mieli sie jakos bardziej rozwinac w tej kwesti czy jak?
Czyli z BD też się wycofali?
Wydawało mi się, że akurat ten format będzie cieszył się popularnością. Co do UHD to kiedyś napisałem do nich, sugerując, że moim zdaniem wydawanie bez HDR mija się z celem ponieważ wydaniami Ultra HD zainteresowane są osoby przeważnie nie uznające kompromisów i będą wybierać wydania zagraniczne.
No widzisz, było się odzywać? Teraz walnęli focha i już nic nie wydadzą Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21