Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(14-06-2017, 11:10)Montana napisał(a): [ -> ]Ja mam status w realizacji a status produktu czeka na kompletację. Też tak masz?

Ja mam:
STATUS: W realizacji
Przewidywana data dostawy: 19 czerwca 2017 - 20 czerwca 2017
Status produktu: Czeka na kompletację
A czy status w realizacji nie oznacza potwierdzonego zamówienia? Nie pamiętam jaki status jest po złożeniu zamówienia.
"Witaj,
Nie możemy zrealizować zamówienia ze względu na brak produktów u naszych dostawców.
W przypadku dokonania płatności środki za niezrealizowane zamówienie zwrócimy w ciągu 3 dni roboczych.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację."

Kłamczuszki.

Widocznie za wolno klikam. Wink
Na maila dosta
(14-06-2017, 11:26)Montana napisał(a): [ -> ]A czy status w realizacji nie oznacza potwierdzonego zamówienia? Nie pamiętam jaki status jest po złożeniu zamówienia.

Na maila dostałem potwierdzenie przyjęcia do realizacji, więc jestem dobrej myśli Smile
(14-06-2017, 11:11)Mateusz napisał(a): [ -> ]U mnie anulowali Ostatnie zlecenie, a Avengers 3D i Joh Carter mają na razie Status produktu: Czeka na kompletację.
Ja na ostatnie zlecenie się załapałem Big Grin
O której zamawiałeś?
(14-06-2017, 11:40)Juhas napisał(a): [ -> ]
(14-06-2017, 11:11)Mateusz napisał(a): [ -> ]U mnie anulowali Ostatnie zlecenie, a Avengers 3D i Joh Carter mają na razie Status produktu: Czeka na kompletację.
Ja na ostatnie zlecenie się załapałem Big Grin


Myślę że o załapaniu można pisać jak już Ci wyślą film Tongue bo do tego czasu może się wszystko zmienić Smile
Czy te promocyjne kody działają na wszystkie produkty, czy tylko na pozycje objęte promocją ??
(14-06-2017, 11:46)Mateusz napisał(a): [ -> ]O której zamawiałeś?
9:58
No to zaraz po aktualizacji na Filmoskopie. Big Grin

(14-06-2017, 11:49)pred895 napisał(a): [ -> ]Czy te promocyjne kody działają na wszystkie produkty, czy tylko na pozycje objęte promocją ??

Powinny działać na każde zamówienie powyżej 60 zł.