Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem, czy to jest coś nowego, wiec sorki jeżeli się powtarzam, ale dziś zauważyłem, ze w tej włoskiej promocji na Amazonie 4 za 40EUR jest sporo plut UHD. Co prawda nic z nowości oczywiście, ale może komuś brakuje czegoś...
Na włoskim Amazonie wystartowały właśnie kolejne promocje na wydania 4K UHD i Blu-ray.  Tym razem są to akcje: 3 wydania 4K UHD za €40, 4 steelbooki za €35, 6 wydań Blu-ray za €30 i 3 seriale na Blu-ray za €29.

http://filmozercy.com/wpis/eur3-wydania-4k-uhd-za-eur40-4-steelbooki-za-eur35-i-inne
Komuś udało się kupić Mumię?
Cały czas mam błąd podczas dodawania do koszyka, niezależnie od tego czy wchodzę ze strony Outletu czy nie.
(05-09-2018, 12:37)MarekZegarek napisał(a): [ -> ]Komuś udało się kupić Mumię?
Cały czas mam błąd podczas dodawania do koszyka, niezależnie od tego czy wchodzę ze strony Outletu czy nie.

Mam to samo
Przy wydaniach z Outletu mam błąd, ale wydania pełnowartościowe dodają się do koszyka.
Mi się udało kupić po jednej sztuce, ale później już po dodawaniu do koszyka wyskakiwał błąd, więc pewnie były to ostatnie sztuki.
Chyba jeszcze nikt nie wrzucałOfferta 5x30 Steelbook Universal :
(07-09-2018, 10:42)paniron napisał(a): [ -> ]Chyba jeszcze nikt nie wrzucałOfferta 5x30 Steelbook Universal :

Ja bym chciał z tej promki In the name of father i The VVitch, więc brakuje paru. Jeżeli jest ktoś chętny na wspólne zamówienie to niech się odezwie Smile