Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyznaj się ile ich kupiłeś, że już nieaktualne. Mała poprawka jednak działa. Głupio nic nie brać
Nie wiem, na jakie wydanie patrzysz, ale kolekcja Nolana jest cały czas dostępna.
Uważajcie na filtry, po przefiltrowaniu przez format 4K UHD znikają np. Creed i Greatest Showman mimo że są w tej promocji.
Był jeszcze box Bonda z 24 filmami za 28 euro ale jchyba zapasy Amazonu się skończyły i juz go nie ma w promocji

czuubakka

(14-01-2019, 19:08)Mateusz napisał(a): [ -> ]Kolekcja Nolana za €35.
Hmm, była...Sad
(14-01-2019, 19:23)Mateusz napisał(a): [ -> ]Nie wiem, na jakie wydanie patrzysz, ale kolekcja Nolana jest cały czas dostępna.
Dokładnie na te, po prostu musiałem odświeżyć stronkę i koszyk to zadziałało.
Najpierw dostałem maila, że towar (Mroczne umysły) dojechał. Po jakimś czasie, że towar jest niedostępny. Teraz patrzę i nawet wywalili ten film ze strony Media Markt. Co oni kombinują?
Dzięki za cynk. Kupione. I kilka pytań. Ile jest przy tym wydaniu wersji? Czy wszystkie zawieraja Polską? Czy francuski Amazon dobrze zabezpiecza przesyłki? Jak wykonany jest ten zestaw?
(17-01-2019, 08:45)Ethan napisał(a): [ -> ]Czy wszystkie zawieraja Polską? Czy francuski Amazon dobrze zabezpiecza przesyłki? Jak wykonany jest ten zestaw?
Pewnie 4k i możliwie, że dodatki na blu. Zestaw jest wykonany świetnie, grube masywne pudełko (kupiłem w Uk), ale to to samo, tyle , że po francusku. Pakują w tekturowe koperty.