Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dokładnie... należy sprawdzać ofertę stacjonarnych empików.
Wczoraj dostałem Kapitana Amerykę: Zimowy Żołnierz 3D za całe równe 9 zł Big Grin
Kurczę, gdzie nie patrzę Powrót do przyszłości 3 za 5 dych, a akurat tej części mi brakuje. Muszę odwiedzić jakieś dalsze empiki, może tam się uda.
W Łodzi Manufaktura i Galeria Łódzka nie ma po co jechać 2-3 pozycje przecenione typu Łotr 1 i Auta z cenami 20-30% taniej a głowne ceny 80-110. W Galerii cała półka filmów ale nic z nalepkami. Zapytałem pracownika czy ta wielka wyprzedaż to te całe 3 sztuki i ze zdziwioną miną odpowiedział mi że tak Big Grin Może jutro lub w sobotę sprawdzę pozostałe dwa ale tam na stanie ogólnie mają bardzo mało filmów BD więc pewnie poza jakimś 20% od ceny 110zł nic lepszego nie będzie. Mam nadzieje ,że w waszych miastach coś się uda bo niestety Łódź po raz kolejny porażka jeśli chodzi o te empikowe wyprzedaże.
Warszawa pod względem dostępności może ciut lepsza ,ale też bez rewelacji ,pojedyncze sztuki filmów fabularnych,jedynie większa dostępność animacji 2D i 3D,
najniższą cenę za film, całe 3 zł zapłaciłem za "Jak wytresować smoka 2" 2D+3D,"Omen II" za 6 zł,"Strażnicy marzeń " 4 zł .Jest lista pozycji które są na przecenie,niestety pracownik nie chciał jej dalej udostępnić,z ciekawostek z tej że listy był pakiet Christophera Nolana za całe 22 zł ,niestety tylko dla wybranych (pracownicy i to nie wszyscy),nie szukajcie bo już go nigdzie nie ma.
W Warszawie na Glebockiej można wyłowić kilka ciekawych pozycji, między innymi Obrońcy Skarbów i Gwiezdne Wojny IV-VI w pakiecie - 90%.
Empik Nowy Świat przy palmie:
Dynastia Tudorów Sezon1 -90%
Lego Przygoda 2 i 3D -90%
Wielki Gatsby -90%
Transformers 5 Steelbook -50%
Nocne Życie -50% etc.
A w Gdańsku opłaca się odwiedzić stacjonarne sklepy??
Idealne pytanie w dziale o promocjach w sklepach internetowych Wink
(08-06-2018, 05:42)pred895 napisał(a): [ -> ]A w Gdańsku opłaca się odwiedzić stacjonarne sklepy??
(08-06-2018, 06:45)Marioo napisał(a): [ -> ]Idealne pytanie w dziale o promocjach w sklepach internetowych
Trzeba się po prostu przejść po Gdańsku i... sprawdzić co oferują sklepy stacjonarne, wtedy będzie wiadomo, czy warto Big Grin
Jak coś było to już tego nie ma. Już na OLX i Allegro pełno filmów z tej promocji....