Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(17-11-2018, 16:03)Mefisto napisał(a): [ -> ]Nie no, slip chyba dalej jest.
Nie zawsze, ile to ja różnych seriali kupiłem by potem wymieniać je na slipcover (takie zboczenie)
W outlecie na stronie Media Markt jest pełnowartościowy steelbook "Inferno" za 39,99 zł.
Nie jest to jakaś super oferta, ale może kogoś zainteresuje, tym bardziej, ze dotychczas kosztował 28£ a teraz £19.99

Sicario 2: Soldado - 4K Steelbook

[Obrazek: 81uzfPa7xLL._SX522_.jpg]
U Francuzów też już coś wyskoczyło.

Szkoda, że w trylogii Matrixa UHD jest u nich pl wersja tylko w Reaktywacji bo cena robi wrażenie (25 EUR).
Aj, Matrixa szkoda. W sumie w większości wrzculi na razie to, co zwykle:

http://filmozercy.com/wpis/black-friday-mroczny-rycerz-gra-o-tron-lowca-androidow-i-inne

Ktoś wie, jak wygląda to wydanie Batmana TAS? Tak samo, jak to z UK, czy Francuzi wrzucili zwykły plastik?
We francuskiej wersji są dwa plastikowe opakowania BD upchane w cienkie, kartonowe pudełko zbiorcze.
No to odpuszczam i trzeba czekać dalej.
Ja wziąłem, to świetna cena, a na lepszym opakowaniu mi nie zależy. Brak Mask of the Phantasm i Sub Zero przeboleję o tyle, że ten drugi to szrot którego nie chcialbym mieć a Maskę dokupię sobie osobno.

Pełne wydanie we Francji jest za 109 euro.
miałem sporo filmów w koszyku przed Black Fridayem i zauważyłem że ceny wzrosły czasami o 2-3 funty/euro teraz Smile