Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na zoom.co.uk do tych steelbokow Jurrasic Park 4K dorzucone zostały jeszcze steele Mission impossible i inne w dobrej cenie.
I ta loteria oferowana przy okazji przez ten sklep- dojdą czy nie dojdą? Smile Kto lubi adrenalinkę i ryzyko, to ta oferta jest dla niego Big Grin
Przy okazji ostatniej promocji na zoom (końcem września) skusiłem się pierwszy raz na zakup u nich, oczywiście wysłali bez opcji śledzenia. Przeczekałem dwa tygodnie i nauczony Waszym doświadczeniem, napisałem do obsługi klienta. Kazali mi odczekać jeszcze dzień-dwa, po czym zwyczajowo zaproponowali zwrot kosztów lub ponowną wysyłkę. Wybrałem drugą opcję, przy czym ładnie poprosiłem o wysyłkę tym razem z trackingiem. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że szarpnęli na wysyłkę lotniczą FedExem i następnego dnia trzymałem już paczkę w ręku Wink
Pierwsza nie doszła do teraz.
Ta promocja skończyła się dzisiaj o 8:59.udalo mi się kupić Deadpool 2 w cenie z tą promocja bo był dostępny a teraz jest z opcją od 7 listopada jako preorder ?
Sorry za pomyłkę. Co do zasady staram się nie otwierać komputera w święta / niedziele i z tego powodu dopiero dziś odebrałem maila z Empiku. Właśnie przysiadłem aby kupić kilka płyt, a tu guzik (guzik naciskam i guzik wychodzi). Myślę, że "niedzielne" sklepy internetowe trochę tracą na takich klientach jak ja...
Ale już jest nowa promocja na empik.com do końca dnia 10.11.2018 r.
Tym razem 20 zł rabatu z kodem: 20od100 przy zamówieniu za min. 100 zł w koszyku.
Kod działa również na produkty w przedsprzedaży.
Jeśli komuś nie przeszkadza, że Włosi zwalili trochę ustawienia transferu, to najlepsze wydanie Lamparta właśnie potaniało.
(03-11-2018, 11:46)KaMario napisał(a): [ -> ]Ale już jest nowa promocja na empik.com do końca dnia 10.11.2018 r.
(...)

Dzięki, poprawiłeś mi humor. Właśnie „żaliłem” się żonie, że przegapiłem promocję w Empiku i postanowiłem choćby na chwilę włączać kompa w dni wolne. Opłaciło się. Smile