Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na zavvi nowa fala promocji - tym razem to sequel: Black Friday part 2 Wink, ceny w niektórych przypadkach jeszcze ciut spadły.
Może po tym będzie jeszcze: Cyber Monday Episode 2 ?
W empiku znów dużo filmów od 26.99 min. Split, Safe House steel itp.
na Zavvi ruszyła promocja odliczanie do świąt od 1-24 codziennie odkrywana będzie jedna z promocji Smile
https://www.zavvi.com/advent-calendar.list
(28-11-2018, 21:54)dakatri.drache napisał(a): [ -> ]Wziąłem:

Twój Vincent
Miasto 44
Pod Mocnym Aniołem
Sin City 2
Medium
Blizna
Ryś
Dreszcze
Rejs
Ucieczka z kina "Wolność"
Bez końca


Strasznie się spłukałem na te święta, no ale jak tu odpuścić.. Big Grin
Tobie też anulowali zamówienie?
(01-12-2018, 17:55)MarianPaz napisał(a): [ -> ]Tobie też anulowali zamówienie?

Wyskoczył mi komunikat:
"Z naszej oferty zostały wycofane produkty znajdujące się w twoim koszyku. Wejdź do koszyka i zapoznaj się z jego zawartością. "Pod Mocnym Aniołem" "Miasto 44" ".
Tylko, że ja ich nie miałem w koszyku, a były dawno opłacone. Nie kumam sytuacji.

Poza tym w szczegółach zamówienia mam napis na czerwono: "Zamówienie znajduje się w trakcie realizacji." Czekam do poniedziałku i będę do nich dzwonił.
U mnie przed chwilą pojawił się taki:
Cytat:W związku z ogromnym zainteresowaniem produktami w promocyjnych cenach, ich nakład został wyczerpany, sprowadzenie ich i zrealizowanie zamówienia niestety nie jest możliwe.

W sumie to czułem że mogą je anulować, bo ceny były zbyt okazyjne a już po jakimś czasie niemal wszystkie filmy zniknęły z oferty. Na pocieszenie dali bon na 20zł przy zakupach za 100zł. Przyda się na książki. Smile
U mnie też zamówienie poszło się..... .i wyjaśnienie powodu anulowania.

"Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie! Zawsze dbamy o jak najlepszą jakość realizacji zamówień, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Niestety tym razem wystąpił problem z produktami w Pana zamówieniu. W związku z ogromnym zainteresowaniem produktami w promocyjnych cenach, ich nakład został wyczerpany, sprowadzenie ich i zrealizowanie zamówienia niestety nie jest możliwe. W związku z tym, środki zostaną niezwłocznie zwrócone. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności. Aby Pana kolejne zakupy były bardziej udane, przekazujemy bon o wartości 20zł (przy minimalnym zamówieniu 100zł), który można wykorzystać do 29 grudnia 2018 roku."
Frustrująca sprawa, ja takiego info nie dostałem, zobaczymy co będzie. Nie wiem do końca jak działają takie sklepy ale skoro ilość konkretnego produktu spadła do 0 to powinien po prostu być niedostępny. Dodgy
(01-12-2018, 20:05)dakatri.drache napisał(a): [ -> ]W sumie to czułem że mogą je anulować, bo ceny były zbyt okazyjne a już po jakimś czasie niemal wszystkie filmy zniknęły z oferty. Na pocieszenie dali bon na 20zł przy zakupach za 100zł. Przyda się na książki
Ja dziś też dostałem, zaniżyli ceny pewnie za bardzo. Niech się idą p....lić z tymi 20 złociszami na pocieszenie.
Moje też anulowane i takie samo info jak koledzy powyżej. Bon 20 zł na pocieszenie.